Ah Ne Hediye Alsam Derdi

     Sevgiliniz, eşiniz ya da bir arkadaşınızın doğum günü olduğunda ya da yıl dönümünüzde sizi aşırı derecede strese sokan şeydir hediye almak. Nedense düşününce hiçbir şey bulamaz da insan. Benim size yardımcı olabilecek bir kaç fikrim var. Buyrun ; 
1. Pek çok kadın kokulu mumlara bayılır, ortamın havasını bir anda değiştiriverir bu şahane şeyler. Güzel bir dekorasyon, leziz bir yemek herkesin gönlünü mest eder.
2. Kadınların takıya düşkünlüğü hepimizce malum. İnci hele de böyle zarif istiridye içinde bir kolyeye hayır diyemezler.
3. Hediye alacağınız kişi kitap okumayı seven biriyse üzerinde anılarının ölümsüzleştiği bir ayraç hoşuna gidecektir.


4. Para biriktirmeyi seven insanlar için biçilmiş kaftandır para sayan kumbara


5. Malum 90'larda çocuk olmak bir başkaydı. O güzel yıllara özlemimizi biraz olsun giderebilecek bir hediye olabilir bu Nostaljik Hediye Kovası


6. Playing Card Notebook, iskambil destesini şeklinde mini bir not defteri. İskambil Kağıdı Not Defteri 52 sayfadan oluşuyor. Her sayfayı hislerinizle etkili ve kısa cümlelerle doldursanız tadından yenmez. Benim de en sevdiğim hediyedir bu.


7. Shot XL 3 ya da 4 kişiyle oynanabilen, tuvalete gitmenin yasak olduğu, içinde 4 adet shot bardağı bulunan bir oyundur. Bu oyunla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


8. Bir mühendise daha estetik bir hesap makinesi verilemez sanırım


9. Red Lips Dome Umbrella bayanların yeni gözdesi olmayaday.


10Seyahat etmeyi çok sevenler için tavla, satranç, sama, solo test gibi bir çok oyunu bünyesinde barındıran bir oyun seti iyi bir hediye olur.
Yorum Gönderme

3 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)