Hanımlar İşinize Yarayabilir

     Bayanların telefonunda mutlaka Olması gerektiğini düşündüğüm üç uygulamadan bahsetmek istiyorum. İlki Myfitnesspal. Kilo almak, Kilo Vermek ya da İstediğiniz kiloda sabit kalabilmenizi sağlamayı vadediyor programı. Eger kilonuzla Ilgili Bir sorununuz Varsa bayağı işinize yarayacaktır bu uygulama.
Ben kilo almak Için kullanıyorum, ciddi ciddi de faydasını gördüm. Programda sol Üstte menü Bulunuyor. Bir kısım var denilen Menüde 'günlük', bu kısımda günlük almanız Gereken kalori mikrarı Bulunuyor. Sag üstteki '+' işaretine Tıklayarak dilediğiniz öğünü seçip yediklerinizi ekleyebiliyorsunuz. 'Hedefler' kısmınaysa Şuanki kilonuzu ziyaretinde Ulaşmak İstediğiniz kiloyu yazıyorsunuz program boyutu günlük almanız Gereken kaloriyi bekirliyor gelişiminizi takip ediyor, ettik. Programın en güzel yanı yaptığınız sporu, sevdiğiniz tarifleri arkadaşlarınızı ekleyebilmeniz ettik. Arkadaşlarınızın Durumları da anasayfanıza düşüyor. Valla ben epeydir kullanıyorum de tavsiye ederim çok sevdim boyutu ettik :-)
     İkincisi sağlıkla Ilgili Bir uygulama: Takvimim. İsminden de belli Olduğu Üzere rgl ise düzeninizi takip ediyor. Uygulamanın en tr alt kısmında 'custom' butonu Bulunuyor. Onun ayrıntıyı ekleyebilirsiniz burdan. 
     Shazam var bir de tabi bunu da es geçmek istemiyorum. Zaten majority biliyordur bu uygulamayı ama ben bilmeyenler için yazmak Hakkında istedim. Çalan Bir müzik duyduğunuzda 'ayyy bu neydi ya hangi şarkıydı' çilesinden kurtarıyor sizi. Dinliyorsunuz uygulama buluyor boyutu neymiş neciymiş, mis. :-)
Hanımlar İşinize Yarayabilir Hanımlar İşinize Yarayabilir Reviewed by Ahsen Simsek on Eylül 22, 2015 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.