İşte Bunlar Hep Taktik

     
     Normal şartlarda bu yazıyı yazmazdım. Karda yürü izini belli etme demişler. Ama bu devirde bu dertten muzdarip o kadar çok insan var ki o yüzden yazmayı bir görev biliyorum ben kendi tecrübelerimde yazacağım siz kız arkadaşınıza da uyarlayabilirsiniz. Öncelikle bir adamla evlenme aşamasındasınız fakat evlilik zor müessese. En doğru kararı vermelisiniz kafanız karışık ya da sevdiğiniz var ilişkiniz ciddi bir boyuta geçmeli mi neye göre hareket edeceğinizi bilmiyorsunuz. Ona güvenmeli misiniz güvenmemeli misiniz? Sıkı durun şimdi %100 çalışan bir formül vereceğim size;

     Sevdiğiniz insan sizin yanınızda farklı diğerlerinin yanında farklı olabilir size olduğundan daha farklı gösterebilir kendini -ki genelde böyle olur. Size rol yapıp yapmadığını bilemezsiniz ama KANKASI BİLİR. Evet işte kilit noktası bu adamın nefesini dahi bilmek istiyorsanız doğru insan kankası. Ama her kanka olmaz, iyi niyetli olacak objektif olacak size iyilik yaptığını bilecek.

     Öncelikle yapmanız gereken bu kankayı bulmak. Daha sonra onla arkadaş olmak. Genelde sevgilinizin kankalarıyla iyi anlaşmak zordur, kıskanırlar çünkü. Çekemezler. Neyse başladınız artık bu yola koyuldunuz, sevgilinizin kankası x’le önce yakın olmalısınız ama bu yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilecek bir yakınlık olmamalı. Baş başa kalmak kahkahayla gülmek onla takılmak filan değil. O sizin biricik muhbiriniz geleceğinizi belirleyecek adam daima hassas ve doğru adımlar atmalısınız.

     Bir insanla yakınlaşmanı en iyi yolu onun dertlerini dinleyip tavsiyede bulunmaktır. Siz onla arkadaşmışsınız gibi yapmayacaksınız gerçekten arkadaşı, dostu olacaksınız size kardeşim diyecek hatta. Bu durumda yaptığınız harekette etik olmayan bir durum da olmayacak.


     Zaman geçecek sevgilinizin kankası sizin de kankanız olacak ve artık size her şeyi anlatabilecek kadar güvenecek. Sonra başlayacak muhbirlik serüveni. Sevgiliniz nerelere takılıyor, diğer kadınlardan bahsediyor mu, kimlerden bahsediyor, kötü alışkanlıkları var mı, nelerden bahseder, ne izler, ne giyer hepsini donuna kadar öğreneceksiniz. Bu aşamada zor olan sessiz kalmaktır başarabiliyorsanız son ana kadar sessiz kalmanız gerek öyle şunu biliyorum bunu biliyorum al sana tokat bitti değil. Sakince bekleyeceksiniz. Eğer kötü biriyse o adam zaten muhbirinizin söyledikleri yüzünden hiç acı çekmeyeceksiniz soğuyacaksınız çünkü. Bir bakacaksınız sevgi falan puf uçmuş gitmiş. Geri nefret hatta tiksinti kalmış. Muhbiriniz gerçekten iyiyse %90 ayrılırsınız. %10 ihtimal bir servet bulmuşsunuzdur bulduysanız sürükleyerek nikah masasına götürün.


     Kafada soru işareti bu yöntem ise yarar mı? Şimdi hemen tecrübeyle sabit bir örnek vereyim. Bunu bizzat yapmış ve herkese yaptıran bu yöntemin mimarı olarak benim muhbirim kod adı : bıyıklı’ydı. Sağ olsun beni düğün salonlarındaki saçak lambaların yaydığı ışıklar kadar aydınlattı. Ayrıldıktan sonra da hep yanımdaydı kanka bırak zaten şerefsizdi sen iyi aile kızısın o ne biçim çocuktu bi daha onla görüşmeyecem diyerek sattığı kankasıyla ilgili bildiği ne varsa döküldü, ne iyi insanlar var yaa :-) Bu insanlar ayrılık acısı yaşatmaz size bakın. Ha her gün eski kankasının eski sevgilisine yaranmak için ona küfreden sayan adamdan da bir şey olmaz tabi o ayrı.


     Küçük bir hatırlatma yapmak isterim. Muhbiriniz gerçekten iyi ve güvenilir biri olabilir. Bu koşulda iyi bir dost kardeş kazanmış olursunuz size kardeşim demesi kan bağınız olmayan bir kardeşiniz daha olduğu hissiyatını verir ki bu gerçekten güzel bir duygu. Ama olur ya insandır beşer arada şaşar niyeti bozarsa da her yerden iletişimi tak diye kesin bu da olabiliyor çünkü. Bundan mesuliyet almıyorum bu tamamen sizin şansınız. Siz dostluk kardeşlik ettiniz insanlıktan çıkmanın alemi yok, durduk yere adınız çıkmasın. Kendinizi sevin ve zekanızın sınırlarını zorlamaktan geri duymayın. Sevgiler :-

Yorum Gönderme

0 Yorumlar