Öyle Böyle

     Merhaba ben;
     Kalbi yorgun, ruhu yorgun, âşık olamamakla adetâ lanetlenmiş, yine de mutlu olmaya and içmiş, kan kusup kızılcık şerbeti içmiş, dostlarına psikolog, isyankâr ve hırçın o kadınım.
      Ve sevgili hayata, daha doğrusu Yaradan'a yürekten sesleniyorum; ben aşk istiyorum. Bu yalnızlık ebedi mi kalacak? Bir ceza gibi. Ben şarkılar söyleyemeyecek, şiirler yazamayacak, yağmurda ve toprak kokusunda mest olamayacak mıyım bir daha? Sevgili kadere aşk için ricada bulunuyorum. Hep sabırla doğru insanı bekledim, kendimden taviz vermeden. Kısaca artık tam zamanı olduğunu düşünoyorum, lütfen dilediğim her şey çabucak olsun. Aşka aşık, aşka muhtaç, aşka aleladeyim, aşksız bir hiçim ben...

Yorum Gönderme

3 Yorumlar

 1. Bugün rastladım sana canım.Aşk...Evet mucize gibi birden içinde bul kendini ve bunca sabrın mükafatını gör yavrum.Benim yaşım ileri,fakat daha çok gençleri anlıyor ve zaman zaman bu devirde yaşadığınız için sizler adına şiirler yazıyor ,ve gerçekten üzülüyorum.Ama bakmışsın hiç ummadığın anda aşık olmuşsun ve sana da olunmuş.Mutlakla bir yerlerde biri var ve sen bir gün karşılaşacaksın.Buna inan canım.Sevgiler diyorum.Yazını çok beğendim,samimi ve içtendi.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. böyle düşünmene ne kadar sevindim anlatamam çoook teşekkür ederim gerçekten. Umarım öyle olur :-)

   Sil
 2. İnşallah canım.Mutlu ve huzurlu bir gece dileklerimle.Sevgiler.

  YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)