Favori Ojeler

     Bugün size vazgeçemediğim oje serimi tanıtayım istedim. Top 5 yaptım 5'ten başlayalım.
5. Flormar nail enamel 430 : Gök mavisi oje maviler içinde en sevdiğim ton. Tek kötü yanı fazla sıvı olması, ilk sürüşte tam rengini almaması, iki kat sürülmek zorunda olması. Ama ben sırf rengini çok seviyorum diye bu işkenceye severek katlanıyorum :-)4. Flormar Neon 007 : Yeşilin en sevdiğim tonu elde duruşunu en çok sevdiğim neon ojelerden biri. Bunun da kusuru fazla sulu olması çift kat sürülmek zorunda olması. 


3. Rapsodi 305 : Normalde krem tarzı açık renkleri sevmem turuncuyu da eh biraz ama bu ojenin rengini o kadar sevdim ki yiyebilirim :-) Fotoğrafta biraz koyu çıktı rengi. 


2. Gabrini Elegant 308 : Pembe ojelerde siz de benim gibi patlayan tonları seviyorsanız bu capcanlı ojeye bayılırsınız :-)


1. Muse 112 : Tam bir kırmızı oje tutkunu olarak favorim bu oje. Kırmızı tonlarında çok ince eleyip sık dokurum. Cırtlak kırmızıların tırnakları çekici değil aksine itici biraz basit gösterdiğini, kırmızının asil duruşunu yok ettiğini düşünüyorum. Benim kırmızıda tek takıntım kan kırmızısı olması o yüzden bu favorim :-)


     Benim top 5 im böyle. Bu arada uzuuun yıllardan beri edindiğim oje tecrübelerime dayanarak en iyi oje markasının Nars olduğunu düşünüyorum ama biraz tuzlu malesef. Renk skalası sebebiyle de flormarı çok beğeniyorum bir de bu kadar sıvı olmasa keşke. Markalar içerisinde tırnaktan en kolay çıkan oje Flormar'ken en zor çıkan Rapsodi. En kolay kuruyan Pastel. Golden Rosela niyeyse yıldızım barışmadı, ojelerini her seferinde dişleyerek açıyorum nasıl sıkı kapatıyorlarsa. Neyse benden bu kadar umarım sizler de dener ve seversiniz :-)
Dipnot : 1 ve 2 numaralı ojeler 1er ton açık çıktı fotoğraflarda. Fotograflar sarı ışıkta çekildi. 
Yorum Gönderme

3 Yorumlar

 1. Kesinlikle 1 numara:) bende çok sevdim çok yakışmış size :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Öyle mi, beğendiğinize sevindim 1 numarayı daha çok sürecem öyleyse teşekkür ederim :-)

   Sil
 2. renklere bayıldım hepsi sanada çok yakışmış tatlım hep sürmelisin :)

  Sil

  YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)