Siyah Noktalarla Zorlu Savaş

Siyah nokta denen şeyler hayat boyu gördüğüm en anlamsız ve en inatçı varlıklar. Babalarının arsası gibi yayılıyorlar insanın yüzüne. Savaşmasan olmuyor. Tamamen bitirmek güç, düzenli bir bakım esas. Sanırım mevzu onların inat ettiğinden daha çok inat etmek. İnat ederken de cildi çok yormamak, cildin nem dengesini kaybetmesine müsade etmeden bakım yapmak. 

     Şimdiye dek onlarca çözüm yolu aradım. Yüzümde aşırı yoğun olmamalarına rağmen varlıkları beni epey rahatsız ediyordu açıkçası. Yalnızca burun kanatlarımda var bu da T bölgesinin zaman zaman parlamasına neden oluyor. Bu durum da oldukça rahatsız edici zaten. 
     Gelgelelim çözüme : bir arkadaşım
Bim'den oldukça sık alışveriş yapar bir gün
 gittiğimizde gözüme bir ürün çarptı. Alayım gitsin nolacak dedim. Alırken pek umutlu değildim ucuz bir ürün basit olabileceğini düşündürmüştü. Ama şimdi iyi ki o zaman almışım diyorum. Ürünün adı Rituel de Beaute Burun bandı. Aloe vera içeren burun bantlarından oluşuyor. Bir pakette altı tane var. Ben haftada bir kullandığımdan 6 hafta gidiyo . Oldukça da uygun fiyatı. Bantı naylon paketinden çıkarıyor ıslattığınız burnunuza yapıştırıp 15 dakika bekleyip yavaşca çıkarıyorsunuz. Bir anda ve ters yöne çekmediğinizden tüy oluşumuna neden olmuyor ve canınızı yakmıyor. Çıkarır çıkarmaz tüm yağ kalıntılarını bantta görebiliyorsunuz. Ben çok memnun kaldım üründen denemenizi de şiddetle tavsiye ederim. Ürünü çıkardıktan sonra yüzünüzde hafif bir yapışkanlık kaldığından yıkamanız gerekiyor. Ben bu ürünü haftada 3 gün kullandığım Neutrogena visibly clear pink grapefruit ile destekliyorum siyah noktalarım artık tek tük. Oluşumlarına fırsat vermiyorum daha doğrusu. Denerseniz memnun kalacağınıza eminim. Sevgiler :-)

Yorum Gönderme

4 Yorumlar

 1. Ben bu ürünü çok seviyorum :) Gayet iyi bence:)

  YanıtlayınSil
 2. Bu ürün hakkında çok iyi şeyler duydum. Geçenlerde alayımmı almayayımmı derken kızım arıza çıkartıp şimdilik vazgeçmiştim ama yarın gidip alacağım kesin :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aynen epey kişi memnun umarım sen de çok memnun kalırsın :-)

   Sil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)