Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren Belirtiler

1. Sizinle konuşurken daima iyi bir dinleyici olur. Aranızdaki göz temasına önem verir. Konuşmalarınız esnasında araya kaynayan üçüncü şahıslardan hoşlanmaz ve bunu açıkça belli eder. Hele araya giren arkadaşınızın cinsiyeti erkekse o çocuğu gebertmek ister, kafasında sık sık suratına kocaman bir yumruk indirdiği hayali dolanır.


2. Saçmalar. Hele ilk başlarda ne konuşması gerektiğini tam olarak bilmez. Suskun kalmaktansa her konuda konuşarak sizi tanımaya çalışmayı tercih eder. Konu konuyu açar ve bazen çok absürt yerlere varır. Ülkeler arası politikalar ve dün izlediği maçtaki kaçan gol gibi :) Bu yüzden zaman zaman komik duruma düştüğü olur.


3. Hoşlanıyormuş gibi davranmaz. Daha doğrusu davranmadığını sanır. Tepkinizden ve sizi tamamen kaybetmekten korktuğu için hemen hislerini göstermez. Bir öyle bir böyle davranır. Hatta bazen hızını alamayarak kötü davranabilir. Aşırı ilgili gözükmemek hislerini saklar sanır.


4. Sizi başkalarına anlatıyorsa tamamdır. Çünkü erkekler geçici ilişkilerden kolay kolay ailelerine ve arkadaşlarına bahsetmezler. 


5. Arkadaşlarınızla tanışır ve kaliteli vakit geçirmeye çalışır. En iyi arkadaşınızın gözüne girmek kalbinize giden yolda ilk adımdır. Kendisini beğendirirse sevilme ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşünür. Arkadaşlarınız muhakkak birlikte geçirdiğiniz eğlenceli zamanlardan ve huylarınızdan bahsedeceklerdir. Bu durum da sizi daha yakından tanıması için şahane bir fırsat yaratır.Post a Comment

Daha yeni Daha eski