Header Ads

Olurdum Ben

   
     Ben seni çok sevebilirdim yaa. Çoku da geçtim her geçen gün katlanarak büyüyen bir aşkla sevebilirdim. Sana şarkılar yazabilirdim mesela. Senin beni görmen için bakman gerekmezdi ben baktığın yerde olurdum senin.
     Pikniğe gidince hadi etleri pişir deyip pişenleri yiyen olmazdım mesela. Sen bitir gel birlikte yiyelim diyenin olurdum. Sen yorulma diye ekmek aranı yapan sana yedirenin olurdum. İşten gelince saatlerce kafa şişirenin olurdum.
     Yapma dediğin hiçbir şeyi yapmayanın, kıskanman için sebep dahi oluşturmayanın olurdum. Veli toplantılarına yorulma, aman kötü bir şey duyup üzülme diye giden olurdum.
     Bankada o kıymetli vaktini harcama, beklerken sıkılma diye tüm ödemelerini otomatik talimatlara bağlayan olurdum sırf oradan arta kalan vaktini de bana ayır diye :)
     Hiç yalan söylemeyenin, en sadığın, en güvendiğin olurdum. Sen üzülme diye derdini anlatmayıp içine atan, derdini derdim bilip dinleyenin olurdum.
     Mısralar dizerdim sana sayfalarca. Sana sarılmak, kokunu duymak cennete ulaşmak olurdu bana. Bekletmeyenin, üzmeyenin, kıymet bilenin olurdum. Olurdum işte her şeyden biraz, yapabildiğimce. Gelseydin, gelseydin işte. Tanışsaydık bir yerlerde kaderim deseydim ilk görüşte bilseydim, ah bilseydim.. Olurdum işte..

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.