Tesadüfler Zinciri

     Kısa bir süre önce müzisyen bir arkadaşla tanıştım. Ben de müzik alanında çok şey yapmak istediğimden ondan bir şeyler öğrenirim diye düşündüm ama bir şey öğrenmedim :D

    Her neyse işte çocuğun ilkokulda devamlı söylediği bir şarkı varmış. Ve bilin bakalım o şarkı başka kimin ilkokulda devamlı söylediği şarkıydı? Evet, benim. İlkokul mezuniyetimde de söylemiştim hatta.

     Peki ortaokul? Ortaokulda da en sevdiğimiz şarkı aynıymış lisede de. Hatta arkadaşlarımızın bizden istek yaptığı parçalar da. Tamam şöyle düşünebiliriz aynı devrin çocuklarıyız ve benzer zevklere sahip olmamız normal. Peki aynı şarkıcıları beğenmemiz?

     Bir kaç duyulmamış grup vardır şarkıları pek güzeldir. Herkese söylemem işte onları ben kıymetli görürüm ne bileyim işte. Çocuk o gruplarda sevdiğim şarkıları seçip paylaşıyor hep. Öyle bir muhabbetimiz olmadı, karşımda erkek versiyonum duruyor gibi. Konuşmalar espriler falan. Beni klonlamış olabilirler mi ki :D

     Tek yumurta ikizi gibi. Yabancı insanların birbirine bu kadar benzemesi normal mi ki? Neyse daha alakasız çok fazla aynı şey var onları sıralamayacağım da normalde tesadüfe inanmazdım ben, bu vesileyle tesadüfe de inanmış oldum.

     Bu arada çocuğa yürümüyorum okur falan neme lazım rencide olmiyim şimdi durduk yere. Tamam bir ara hoş gelmiş olabilir ama o kadar hoşluk sadece. Allah sahibine bağışlasıncılık :D Kesinlikle yürümüyorum. Umarım denk gelip de okumaz :D Bu yazıyı valla yazış amacımı da bimiyorum sanırım aşırı şaşkınlığımı paylaşma gereği duydum. Nutkum falan tutuldu çünkü.

     Güzel tesadüfler hep sizi bulsun o zaman. Sevgiler :)

Yorum Gönderme

7 Yorumlar

 1. Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir ;)

  YanıtlayınSil
 2. Tigris Driver a katılıyorum. Tesadüf diye bir şey yok..

  YanıtlayınSil
 3. hehe ne şeker anlatmışsın yaaaa amaaaa şarkıları grupları sölememişsiiin seni seniiii :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Grupları sôylemeyişimin nedeni açığa çıkmamak zaten çok az insan dinlediğinden hemen mimlenirim :D :D :D

   Sil
 4. yazını okuyunca aklıma izlediğim film geldi aşk tesadüfleri sever :) aynen tesadüf diye bir şey yok :) güzel anlatmışsın emeğinize sağlık :)

  YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)