Mutsuz Oluyorum Uyumak İstiyorum

     Ekim ortasıydı galiba. Yok yok bayram arefesi. Eylül sonuydu işte bu Eylül. O kadını rüyamda ilk görüşüm. Ben ona kabus kadın diyorum. Bi arkadaş onu gösteriyordu bana bak bak bu kadın senin eski sevgilinle nırınım. Rüyada bile haşinim hani, yok anacım ne eskisi benim eskim meskim yok bir şey bilmek istemiyorum lütfen ben gideyim, uyandırır mısınız lütfen. Söylemesi ayıp zikir çekilen bir günün sabahıydı hani vesvese falan dedim değilse de bilmek istemiyorum abicim bu özgürlüğüm var :D

     Ekim ortası başladı. Hep hep hep aynı kadın. O adam iğrenç biri diyor. Benle sürekli bir dövüş harbi bi 10 gün sürdü galiba o dövüş harbi. Hep ben galibim tabi. Dilimde yine aynı cümle rüyada ya da gerçekte bilmek istemiyorum beni ilgilendirmiyor yoluma baktım abicim ben. Ne kadar mantıklı insanım vesselam.

     Kasımda periyodik olarak olmasa da dağınık bir şekilde yine aynı şeyler. Ben biliyorum nasıl biri olduğunu. Seneler sonra bu huzura çöküş nedir. Uyku en mutlu olduğumuz an değil midir abicim? Biz niye mutlu olamayanlardanız. Hayır ben seviyorum uyumayı da. Artık sevmiyorum. Bi huzur diyor insan yani. Can sıkıyor. Yoluma bakmışım zibilyon sene geçmiş doğru insan ha geldi gelecek derken bu ne ızdırap. Hayır gerek yok. Huzurumu geri istiyorum.

     Bu gece yine korkunçlu kabus kadın. Ona ben böyle diyorum artık. Bu defa ismi soyismini de hatırlıyorum tipini de. Yine aynı cümleler ama bu defa başka biri daha var diyor. İki kişiyle mercimeği fırına vermiş eski sevgili falan. Ay şaka mısınız diyorum evet evet aynen böyle diyorum. Gidiyorum güzelce eski sevgiliye soruyorum anlatıyor aylardan Ağustostu ben senin döneceğini bilmiyordum falan neyse tamam diyorum panik yok kimse bir yere dönmüyor zaten. Bu kadın aylardır rüyamda belki sen dersin de defolur diye sordum diyorum. Ya Aralık ortasından beri aynı şey. Bana da günah değil mi? Bilmeme özgürlüğümüz olmalı ya. Bakın eskiden merak ederdim hayata dair her şeyi. Ama şimdi sadece kendi hayatımla ilgili şeyleri merak ediyorum. Başka hiç bir şeyi merak etmiyorum. Bir de kadın beni bul dio ya koca ülke ben seni niye buliyim bulup napim diyorum da kurtulmak için rüyada facedem aratıyorum kadının facei yok. Kalktım baktım cidden o adla face yok. Bulsam huzur please diyecektim yani. Bir iki yüz kaç kişiyle ne yaşıyorsa nasıl bir hayatı varsa gerçekten ama gerçekten umrumda değil. Ama şu an öyle bir konumdayım ki uykusuzluktan göz kapaklarım düşüyor ama uyuyamıyorum ya. Çünkü uyuduğumda yoruluyorum mutlu olmuyorum. Bunları yoracak, çözüm yolu üretecek kimse var mı? Varsa lütfen bekliyorum ya.

Dipnot : Temel duaları önermeyin çünkü ben zaten duasız yatamam hep ederim yani.
   

Yorum Gönderme

4 Yorumlar

 1. Çok ilginç cidden o_O bence sen bunu fırsata çevir mesela yılbaşında talihli sayıları falan sor ne biliym madem güzel güzel anlatıyo :D

  YanıtlayınSil
 2. Canım bloğunu takibe aldım ben de bloğuma beklerim sevgiler :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hosgeldiiin, tesekkurler mutlaka ugrayacagim :)

   Sil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)