Haydi Hep Birlik :-)

     Hadi bugün çakralarımızı açalım. Hislerimizi geliştirelim, çekim yasasının etkilerini fark edelim, ne düşünürsen o olur ne hayal edersen kendini onun içinde bulursunu ispat edelim.
     Hiç başınıza gelmiş midir bilmiyorum ama mesela tam birinden bahsederken telefonunuz çalar ve o arkadaşınız arar. Bir şeyin aşırı hayalini kurarsınız ve kendinizi bir anda o olayın içinde bulursunuz. Bunlar tesadüf değil, önce bunlara emin olun. Evrende tesadüf diye bir şey yok zaten.

     Öncelikli hedefiniz her daim olumlu düşünmek olsun. Olumsuz düşünceler olmaya daha meyillidir çünkü. Örnek veriyorum. 7 yaşındayken devamlı hayal kurar bu hayallerimi de şiir gibi yazardım. Zamanla sanki hislerimin yoğunlaştığını farkettim. Ve hep aynı şeyleri söylemeye başladım 'sanırım 22 yaşında öleceğim'. Bu düşünce nerden beynime geldi bilmiyorum ama hep aynı düşünce hakimdi ben o yaştayken bir şey olacak ölmek gibi kötü bir şey ama anlatamıyorum. Ve 2012 geldi çattı ben o yıl yusuf yusufum tabi. Van depremi oldu. Allah'ım kimseye yaşatmasın, bitti dedim işte hayatın sonu. Çıktık ama Rabbim bizi ailelerimize bağışladı çok şükür. Peşine çok büyük hayal kırıklıkları yaşadım. Kaldıramıyorum dedim. Aynı çocukken dediğim gibi öldüm sanıp ölmemek. İşte aynıydı o. O yaşım korkunç geçti. Ben de böyle yordum.

     Yakın arkadaşlarımdan biri bir gün ambulans geçerken o kadar içten ay ambulans arkasına binmedim hiç çok merak ediyorum dedi. Sus aman dedim. Akşam bi arkadaşımız fenalaştık ve ikimiz o ambulansın arkasındaydık. Yani ne diyebilirim ki.

     Yüzlerce örnek verebilirim ben buna. Madem var böyle bir dalga yayma gücümüz, o zaman nedem bunu kendi lehimize çevirmiyor, geliştirmiyoruz dedim kendi kendime. Mesela sizi kimin düşündüğünü merak ediyorsunuz diyelim. Gözünüzü kapatıp sakince bir ortamda oturun. Hiç gürültü olmasın mekanda odaklanın. Başka hiç bir şey düşünmeyin. Allah'a kalbime ilham et diye dua sa etseniz şahane olur. Mesela bir tanıdığınız bir yere gitti nerde bilmiyorsunuz ama bilmek istiyorsunuz. Yine aynı şeyi yapın. İlk seferde mucize beklemeyin.

     Birinin sizi aramasını istiyorsanız devamlı sizi aradığını hayal edin. Onunla konuştuğunuzu hayal edin. Olmuyor deyip bırakmayın azimle odaklanın. Saatler ya da günler sürebilir. Ama arar. Ben bunu hiç yapmadım açıkçası gerek duymadım. Ama yapan arkadaşlarım anlatıyorlar. Bence gerek yok ama siz bilirsiniz.

     Tanımadığınız insanları rüyada gördüğünüz çok olmuştur mesela. Bu da hisle alakalı bence. Madem hisle alakalı o zaman onun var olup olmadığını gerçek hayatta da bilmeye çalışabiliriz. Bilmek demeyelim de telepati yoluyla hissetmek diyelim. Mesela evleneceğiniz insanı hissetmek istiyorsunuz. Belki yüzünü göremezsiniz ama hissedersiniz. Hatta bir şeyi çok düşünürseniz de aynı şey olur. Gözünüzün önüne gelebilir durup dururken. Durugörünüzü açabilirsiniz. Bunda korkacak endişe edecek bir şey yok inanın. Mesela ben az önce denedim. Kaderimseki insanın yılbaşı kutlayıp kutlamadığını merak ederek odaklandım. Kanepede evinde oturan bir adam hissettim arkası dönük yüz yok tabi :-D bundan emin olabilir misiniz? Tabi ki olamazsınız. Ama ya doğruysa? Ve peşine kendimi youtubeda düğün videolarına bakıp kendime düğün dansı beğenip kaydederken buldum. O değul de bunu niye yaptım bilmiyorum. Benim gibi evlilikten nefret eden hiç düşünmeyen bir insan olarak :-D

     Bu bana özgü ya da başka insanlara özgü değil bunu söyliyim de. Nesneleri hareket ettirme bile mümkünken zihinle yalnızca kendinize ait güzel şeyler yapmanız sanıyorum çok da olanaksız gelmiyordur size. Bu sene o adamla tanışıp çok konuşulan büyük bir aşka konu olduğumda tabi olabilirsem buraya yazarım ispatlamıs olurum :-D Devlet dairesi de olunca yazarım yöntemden emin olursunuz  :-D Siz de istediklerinizi söyleyin hepiniz adına güzel şeyler düşünüp hissedelim hep birlik daha güzel çekeriz evreni :-) Hayatınız güzelliklerle dolsun. Dert ve önerileriniz için her daim bana yazabilirsiniz. Sevgiler :-)

Yorum Gönderme

3 Yorumlar

  1. Bir arkadaşım için deneyecegim.hic aramıyor.

    YanıtlayınSil
  2. bayılırıım olumlu düşünmeyeeee :)

    YanıtlayınSil
  3. Blok yazılarınızı takip etmek, bilgi birikimini arttırmak...Emeğinize sağlık...

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)