Faydalı Ürünler Serisi - Isıtıcı Ped

     
     Bu ürünün yazısını yazmak uzun zamandır aklımdaydı. Ancak fırsat bulabildim. Ürün Stop Ever - Lady Comfort period pain heat pad. Ben migrostan aldım fakat ısıtıcı pedler gratis ve watsonsda da çok makul fiyatlara satılıyorlar.

     Öncelikle ürün şiddetli regl ağrılarınızı geçirir diyemem. Vadettiği tam olarak bu değil çünkü. Sadece daha hafif daha ağrısız ve güvenli geçirmenizi ve rahatça toplum içine çıkmanızı sağlıyor. Siz de sıcak su torbasıyla gün boyu dolaşanlardansanız size epey yardımcı olacaktır.

     Ürün ped şeklinde deriye kesinlikle direk temas ettirmiyorsunuz. İç çamaşırınızın üzerine yapıştırıp 5 dakika bekliyorsunuz yavaş yavaş ısınıp tüm karnınıza ısı yayılmaya başlıyor. Yapışkanı sağlam yani düşer mi çıkar mı korkusu taşımıyorsunuz. 8 saat kullanım süresi var bence gayet makul bir süre. Neden bilmiyorum uyurken kullanılmaması konusunda uyarmışlar ben kullandım sıkıntı çekmedim yine de siz bilirsiniz. :-) Ben şiddetle tavsiye ediyorum kullanın kullandırın :-)

5 Yorumlar

  1. bu üründen kız kardeşime aldım ve pek bir memnun kalmıştı :)

    YanıtlayınSil
  2. Bizim küçük bu dertten çok sıkıntılı ona bir alayım bari :)bir deneyelim Bak bende pek bilmiyorum böyle bir şeyi sayende öğrenmiş oldum teşekkürler :)

    YanıtlayınSil
  3. Regl döneminde insan bir sıcağa ihtiyaç duyuyor

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski