Şans Mı Dediniz?

          
   
     Şans diye bir şey var mı bilmiyorum ama yıldızı düşük olmak diye bir şey varsa eğer kesinlikle o bana ait bir özellik diyebilirim. Mesela bankadan para çekmem gerekir upuzun kuyruktan sonra sıra gelir ya tam o sırada bozulur atm, vitrinden aşık olduğum ayakkabının mağazasına koşarak girerim ya o an elektrikler kesilir eleman numarayı bulamaz, iş görüşmesine giderim jüri fenalaşır, vapura binerim yanıma deniz görür görmez kusan adam denk gelir.


Oooh bugün yata yata geçecek diyip kendime tüm günü hediye edesim gelir mutlaka biri yardım ister, 'ay yaşasın evleniyorsunuz demek hemen hazırlıklara başlayayım' der dünyanın masrafını yaparım ayrılırlar, kilolarca tatlı biberin içinden acısı bana denk gelir, ne zaman tatile eve gelsem yatıya misafir gelir, ne zaman uyumaya çalışsam telefonum milyon defa çalar, metro bomboşken binsem sonraki durakta 500 yaşlı biner, ne zaman yürüyüşe çıksam tasmasız bir köpek ben yusuf yusuf olurum. Niye böyle bilmiyorum :(

Yorum Gönderme

7 Yorumlar

 1. Evet, gerçekten de büyük bir şanssızlık. Gökten şans yağsa size düşmez herhalde.

  YanıtlayınSil
 2. Şanssız olduğunuzu düşünmüyorum, sizde düşünmeyen, eğer siz bak şimdi yanımda ki adam kusacak derseniz, o adam kusar :) Şans kapınızı çalmıyorsa siz çağırın gelsin bir zahmet değil mi ama.

  YanıtlayınSil
 3. Şanssız olduğunu söylediğin sürece o şans seni bulamayacak maalesef. Tersini yapmayı dene bir de. Bak o zaman neler değişecek.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yaptığım dönem değişmemişti ama madem öyle bir daha denerim :)

   Sil
 4. Amaaann de geç :D kafaya takınca daha çok başına geliyor bu yüzden önemsememek en iyisi ;)

  YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)