Anlamsız     Hep eleştiri yazısı yazıyormuşum gibi gözüksün istemiyorum ama eleştirilmesi gereken çok şey olunca napayım, ister istemez yazmak zorunda hissediyorum kendimi.

     Son dönemlerde yüzüne ağda yapan erkeklerin videoları aşırı revaçta. Kulaklarına ağda yapan erkek videolarına denk gelmekten içim şişti. Amaçlarını anlamıyorum. Tamam herkesin kendi tercihi saygı duyuyorum ama gerçekten kulak kepçesindeki minicik tüyleri ağdayla almaktaki amacı anlamıyorum. Ki zaten orada kıl olabildiğini yeni öğrendim.

     Onu geçtim bu videoları çekmekteki amaç ne yani? Komik mi? Bakın ben bakımlıyım demek mi? Belki kadınlar görür gülümsemelerine neden olurum, sempatik bulurlar ya da 'vay canına ne dayanıklı erkek' diye mi düşünür sanıyorlar bilmiyorum. Eğer öyle psikopatça bir sanıya sahipseniz baştan uyarayım öyle bir şey yok. Aksine izlemeye tahammül bile edemiyoruz, zerre komik değil.

     İlle sosyal medyada bir şeyler paylaşmak istiyorsanız zekanızı kullanabildiğiniz şeyler paylaşın. Zira dünya üzerinde hiç bir kadın sizin on saniyede yüz küfür ettiğiniz ya da kulakları perişan edecek desibelde böğürdüğünüz paylaşımları izlemekten keyif almıyor. Beyler, paylaşanlarınkileri de yaymayın  kendi aranızda bu espri yoksunluğuna gülüyorsanız gülün, sonra sessizce kapatın. Biz bilmeyelim, çarşaf çarşaf ana sayfalarımıza düşmesin, lütfen.

Dipnot : bakımlı erkeğe de ağdaya da karşı değilim belirteyim. Aksine ağdanın temizlik olduğunu düşünüyorum. Sadece kol altları orman şekilde otobüse binip kolunu kaldırdığında hepimizi zehirleyen, sahilde şortlarından sarkan tüylerinden örgü yapılabilecek beylerin bakımlıyım yüzüme ağda yapıyorum bakııın saçmalığını yersiz buluyorum, teşekkürler.

Yorum Gönderme

4 Yorumlar

  1. Hani kadınlar bir sürü video paylaşıyor, onlarda kendi aralarında bunları sorun düşünüp paylaşıyorlar demek ki olabilir galiba

    YanıtlayınSil
  2. Kiskanmis olabilirler kadinlarin temizligini :)

    YanıtlayınSil
  3. Ahsen, eğer ben bu devirde sizlerin yaşında olsaydım, eleştirmeyen ve bunları tabii görenlerle arkadaşlığı keserdim önce.İğrenç şeylerde sınır tanımaz oldular.Bunlar insanın sevme duygusunu da köreltirler.Çok haklısın kızım.

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)