Erkekler Hakkındaki Efsaneler


1. İlk Aşklarını Unutamazlar Efsanesi

     Öyle güzel unuturlar ki vallahi adı sanı bile geçmez. Benim gördüğüm erkekler her yaşadıkları ilişkide maşallah zil zurna aşık gibiler. Mesela bakın çevrenize senelerce süren ilişkilerinden çıkan erkekler ardından kısa süreli bir ilişki yaşayıp hemen evleniyorlar. Bir nevi düzenli hayat kurma isteği mi artık intikam şekli mi bilmiyorum. Ama yıllarca o kadın ona emek etmiş mi fedakarlık etmiş mi ne yaşamış ne paylaşmış kırılmış mı umurlarında olmuyor. Balık beyinliler bu konularda. Kadınlar kadar hassas ve zehir gibi bir hafızaya sahip değiller. Bedensel şeyleri de çabuk yaşayıp tükettiklerinden ilk öpücükmüş ilk sarılmaymış böyle şeyleri de önemsemezler. İstisnalar elbette vardır herkese haksızlık etmeyelim ama toplumun büyük bir bölümü bu şekilde. Eğer bir erkek sizi unutmadığını söylüyorsa muhtemelen sizden daha iyisini bulamamıştır onun farkındalığındadır. Yoksa kim bilir kimler gelmiş kimler geçmiştir hayatından, siz kalmamışsınızdır bile inanın. Ha bir de şöyle bir istatistik var Türkiye'deki erkeklerın %89'u ilk flörtleriyle evleniyorlarmış, ben pek inanmadım bu istatistiğe ama doğru da olabilir bilemiyorum. Ama şu söze inanıyorum eğer 16 yaşından büyükseniz evleneceğiniz insanla tanışmışsınızdır. Tüm tanıdıklarım eskiden tanıdığı arkadaşlarıyla evlendiler ya da eski flörtleriyle. Tabi benim tanıdıklarımın geri kalanları %11'lik kesime dahil olabilir. Yani benim inanmak istediğim kısma.

2. Erkeği Kendine Bağlamanın Yolu Kıskandırmaktır 

     Erkekler de kadınlar gibi kıskanmaktan hoşlanmazlar. Kaybetme korkusu ve hemcinsinin kendisinden üstün özellikleri olabileceği düşüncesiyle baş edememe endişesi yüzünden hırçınlaşır ve huzurunuzu kaçırırlar. Aranızda güven problemi oluşur, yapmayın mümkün olduğunca kıskandırmayın.


3. Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolu Abartı Dekolteden Geçer

     Eğer dekolte verecekseniz bu tek yönlü olmalı, mesela mini giyecekseniz üst kısmınız mümkün olduğunca kapalı olmalı dikkat yalnızca tek yöne çekilmeli. Eğer gecelik mi giymiş algısı oluşturursanız çekici değil basit olursunuz. Gizemli açıklıktan hoşlanır erkekler, hayal güçlerini harekete geçirebilecek detaylardan hoşlanırlar.2 Yorumlar

  1. Hepsi efsane valla.. Benim aklım onları çözmeye yetmez.. Allah ıslah etsin.

    YanıtlaSil
  2. Ne fenaymış bu erkekler. Ben yine de istisnalar kaideyi bozmaz diyorum :)Evlilik işinde de kısmetten öteye gidilemiyor.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski