Ah Sizin Yeni Nesil Sevdalarınız     Aşkooğm şifreni verle biten ilişkileriniz. Sözde çok seven beylerin 'bu bonom ozol hoyotom' diyerek ömrünü vermesi gereken insana vermedikleri şifreler yüzünden biten ilişkileriniz. Sevginin neresinde olduğunu anlayamadığım ilişkileriniz...

     Yalan söyledim ama seni kaybetmemek için söyledimcileri yerden yere vurmak istiyorum önce. Yalan söylediğinde karşısındakini kaybetmeyeceğini düşünen sivri zekalar. Kafaya bak pırıl pırıl. Sen yalan söyleyerek ilişkinin ömrünü uzattın şahane. Ama sana değer veren birinin güvenini sarstın. Güven bu, tek kullanımlık sonuçta. Bir defa terk ettiği bedene geri döner mi? Dönmez evladım dönmez. Güveniyle birlikte kendisi de gider. Bir bakmışsın ne sevgi kalmış ne kadın. Bu sebeple giden kadın öyle bir gider ki sana arkasından bakma şansı dahi tanımaz. Tozunu yutarsın. Sen ardından bakarken o toz dumanda kaybolur, bırak yüzünü varlığına hasret kalırsın. Sen kendini haklı bulacak sebepler arayıp çirkefleşirken o akıttığı gözyaşlarına tövbe edip kendine yeni bir yol çoktan çizmiş olur.

     Kaşar seviciler var bir de. Seni seviyorum, onu bunu şunu seviyorum. Eee? Kaşar da seviyorum ama ben? Yavrum ne geniş kalbiniz var öyle sizin yumruğunuz kadar değil sizinki maşallah hipodrom. İstisnasız her platformda kaşar likelarlar. Sanki onların mesleği beğenicilik. Swarmda gittikleri her mekanda tanımadıkları ne kadar kaşar varsa ekler düşürmeye çalışırlar. İnstagram keşfet de en sevdikleri kısımdır bunların. Çünkü oraya ne kadar kaşar resmi varsa düşer. Bir keşfetsinler 5 yıl önceki fotoya kadar giderler. Sanırlar ki o onlara yar olacak. Günü kurtarmak işte. Haa ama lafa gelince çok namuslu adamlardır ha. Gerçeğe baksan namus kelimesinin n'sini bilmezler. Namus vardır evet, evlenecekleri kadında olmalıdır. Kendileri bok çukurunda yüzer deniz derya hayal ederler. Hayal güçleri de çok geniştir yani. Sorsan hepsinin unutamadıkları bir aşkları ya da sevdikleri biri vardır. İnsan severken eliyle diliyle yüreğiyle her hücresiyle sever. Seviyoruz diye kimi kandırıyor bu karaktersiz herifler bilmiyorum. Uzak durun, inanmayın böylesine. Mendeburlar.

     Çok havalıyımcılar. Oyy oyy oyy. Dünya üzerinde 3.5 milyon erkek var ama bu beyefendi hint kumaşı. Dünyanın hiç bir yerinde kendisinden yok. Sorsan diğerlerinden ne fazlan var diye 3 gün düşünür cevaplamak için. Yavşaktır bir de bunlar. O atmasa başka kız atar derler. Aymı anda 3 4 hatta bazen 10 kızla konuşurlar. Karaktersizliklerini maarifet sanarlar. En son okudukları kitap Cin Ali serisidir. Siyaset ve politika hakkında bilgileri bakkal Ahmet amca kadardır öyle heybeye konuşurlar yoksa bildiklerinden değil. Karı kızın etek boyunu sor ama mahalledeki hangi kız kimle düşüp kalkıyor hemen bilirler. Magazinde en önde bayrak tutarlar. Bir de magazin sevmem derler. Ay yesinler sizin sevmeyişinizi Sevmeyişiniz buysa sevdiğiniz halinizi bilmesek daha iyi. İkili ilişkilerde insanın ömrünü yerler. Mesaj atarsın cevap alamazsın, alırsın bir şeye benzemez, bir adım beklersin aylarca beklesen elle tutulur gözle görülür bir adım olmaz, ayrılsan 'benden iyisini bulamaz' triplerine girerler. Geçin bunları, bunları gördü mü çıkmaz sokağa girin ama aynı yoldan gitmeyin. Alimallah üzülürsünüz falan, istemem. 

10 Yorumlar

 1. Efenim yazınızı facebookta paylaşmışsınız:) teşekkürler... Ben de tekrar paylaştım... Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. " İnsan severken eliyle diliyle yüreğiyle her hücresiyle sever. Seviyoruz diye kimi kandırıyor bu karaktersiz herifler bilmiyorum. Uzak durun, inanmayın böylesine. Mendeburlar. " Çok iyi ya eline sağlık. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben öyle seviyorum da ondan öyle olmalı diye düşünüyorum. Teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Daha kim bilir ne kategoriler yapilir da... Ellerinize saglik

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yazarken aklıma çok kategori geldi de en net olanları yazmak istedim. Teşekkürler :)

   Sil
 4. Güzel bir özet olmuş...evli bekar demeden sarkanlar var bir de, herkes ona bakacak sanki, bakmalı çünkü o kusursuz!!!!...😍😬

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen maalesef onlar daha bir tuhaf. Allah uzak etsin :)

   Sil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski