Kusura Bakmayın     Bakmayın çünkü yazamadım. Epey oldu farkındayım. Yazmadığımda çok kötü hissediyorum, sorumluluğumu yerine getirmemiş gibi. Resinden yaptığım kolyeleri de bana gönderilen aşk hikayelerini de yazamadım. Onların hepsini önümüzdeki bir kaç güne sığdırmaya çalışacağım.

     Ülkenin durumu malum. Olanlardan epeyce etkilendim. Üzüldüm falan. Üstüne de çok kötü niyetli insanlara rastladım boşluğuma denk geldi yersiz bir hüzün yaşamış oldum. Geldi mi hep üst üste mi gelir hayatta? Bir kaç saat öncesine kadar acaba dedim bende mi bir sorun var. Ben mi biraz fazla yıprandım bu hafta? 

     Kpss'den 86 hedeflerken birazcık daha düşük almam Lys'ye hukuk için girip son alımdan 20 puan aşağıda kalmam,aramın bozulduğu arkadaşım, bir yakınımın rahatsızlığı, güzel bir güne tam anlamıyla hazırlık yapamamış olmak, dün rastladığım hegemonya ve korku bugün olanlarda yaşadığım aşırı korku hepsi bir araya geldi. Bugün bir baktım sinir sistemim çökmüş. Ne kötü haftaydı bu hafta, yaşadığım en kötü gün de bugündü hayatta. İlk kez etrafı dağıtarak ağlamak istedim. Keşke bugün olmadan yarına geçseydik falan. Öyle işte.

     Büyük konuşmuştum bir konuda o da tak geldi buldu beni. Millet nasıl çatır çatır konuşuyor büyük büyük ben biriyle dalga geçsem sonraki gün başıma geliyo,r üç vakti bile bulmuyor. En sevmediğim işler insanlarla yeniden irtibat kurmak, açıklama yapmak, numara değiştirmek. Aha en sevmediğim bu numara değiştirmek. Yarın herhalde mecburiyetten değiştireceğim. 

     Tekmelenip denize atılmış yavru kedi gibi hissediyorum nasıl yorgunum anlatamam. Nasıl gülüyorduk dedim bugün. Son bir kaç gündür  unuttum gülmeyi. Çok kötü insanlar var efendim, hayal bile edemeyeceğiniz kadar kötü insanlar. Onlar yaşamasın istiyorum bizimle aynı dünyada nefes almasınlar. Niye doğdular ki diyorum neden bu kadar kötü olur ki insanlar diyorum. Diyorum da diyorum hepsi kendi kendine söylenmeden ibaret kalıyor.

     Şu bu insan yanımda olsaydı diyemiyorum çünkü ben zor zamanlarımda yek mücadele etmeye o kadar alıştım ki destek olacak olanları yadırgıyorum. Zaten kim olursa olsun bazen bir şeyler değişmez. Bugün ağır bir hüzün taşıyorum, kelimeleri unutuyorum gözlerim dalıyor her yerden her şeyden çekip gitmek istiyorum. Bir de kötüler yok olsun. O kadar. Dengemle oynamasın insanlar. Ya siyah ya beyaz olsunlar falan. Neyse olmuyorlar. Olmasınlar yavaş yavaş psikiyatrlık oluyorum sanırım. Siz hala aşk acısı falan düşünün, dünyanın en küçük sorunu oymuş meğer.

     Çok yaşamışım gibi. Ama öyle tek o'lu değil çoooook yaşamışım gibi. Dünyayı değiştirmeye çalıştıkça o daha fazla direniyormuş gibi. Mesleğimi yapabileceğim bir kapı bulmuştum ona da gidecek halim kalmadı bugün. Arkasından gözüm dolu dolu baktım mesleğimin. Boğuldum gibi geldi. Bir ara da ölmek böyle bir şey mi acaba dedim nefessiz kalmış gibi hissetmek. Çaresizlik. Desteksiz hissediyorum aslında herkes destek ama ben yalnız kalmak istiyorum. Kalabalıkta yalnız. Kendi cümlelerim içinde daralmak, yalnızca kendi sesimi dinlemek istiyorum. Mutlu olmam gerek acilen. Güneşli günleri bana getirin lütfen. yoksa güneşe sarılıp kendimi yakacağım.. 

4 Yorumlar

 1. Bu işin hiç kusuru olmaz millet olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz Rabbım sonumuzu hayır eylesin inşallah sende yüreğini gönlünü ferah tutmaya çalış elbet gelir geçer Rabbım dertsiz dert vermesin bunlar hep gelir geçer Rabbım her şeyi güzel gönlünüze göre versin herkese biraz da olsa mutluluk versin inşallah ...en güzeline emanet ol....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin çok teşekkür ederim yorumun için. İnşallah dediğin gibi olur :)

   Sil
 2. Ülkemiz feraha kavuşacaktır sen sıkma canını kardeş. Çok içten yazmışsın. Tek solukta okudum. Kendine iyi bak. benim sitem: www.futbolskortahmin.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler yorumun için sitene de mutlaka uğrayacağım

   Sil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski