Mükemmel Fikir


     Malum yaz sezonu düğünler epey çok. Düğünler vesilesiyle biz de çeşit çeşit davetiye, nikah şekeri ve promosyonlar görüyoruz. Değişim promosyon fikirlerine ben de hastayım. Hediyeleşmek hem insanlar arası ilişkilere olumlu katkıda bulunuyor hem de sizden dünyaya iyi kötü bir şeyler kalabilmesini sağlıyor. 

     Şimdiye dek gittiģim kınalarda verilen ojeler kozmetik koleksiyonumun büyük kısmını oluşturmaya başladı diyebilirim :) 
Minnoş magnetler evin havasını minicik bir dokunuşla deģiştiren şahane detaylar. Nikah şekerleri de fazla klasik ama çocukları sevindiriyor işte, olmazsa olmazlarımızdan     Son günlerde çevremdeki düğünlerde yapılması yaygınlaşan bir uygulamadan bahsetmek istiyorum şimdi; nikah fideleri. Evlenecek olan çift düğünlerine gelecek kişi sayısına göre nikah malzemeleri hazırlayan iş yerlerinden toptan fide alıyor dağıtıyorlar. Hem gelecek nesil için yatırımda bulunuyor hem de akılda kalıcı güzel bir uygulamaya imza atmış oluyorlar.

     O süslü fideleri görür görmez vuruldum. En az minik şişelerdeki kolonyağılar kadar zarifler. Internette bulabildiklerimi sizlere fikir olması açısından ekliyorum. 

Fideler için elimde bunu mu taşıycaaam diyen sosyetikler olabilir. Onlara fidelerin ninicik olduklarını yük yapacak bir ağırlığa sahip olmadıklarını baştan söyleyin.
Nikahta kolonyağı dağıtmak isterseniz de oldukça çok alternatifiniz var. Kadınlar için şirin kutularda şık bileklik ve broşlar; erkek misafirleriniz için kol dügmesi koyabilirsiniz. 


Dekorasyon canavarı arkadaşlarınız için vintage kutularda minik pembe sabunlardan dağıtabilirsiniz


O kadar çok seçenek var ki insan hangisini yapacağını şaşırıyor. Bir gün düğün değil ama nişanım olursa kesinlikle bunlardan dağıtır sevap pointleri toplarım umuyorum. Özellikle de fideler favorim. :)     

Post a Comment

Daha yeni Daha eski