Ne Istiyorsan Öğren


     Duaların gücüne inanır mısınız? Ben inanırım. Içten edilen tüm dualar karşılığını bulur. Hatta bazı kelimeler vardır ki onların bir araya gelmesi hayatınızı bile değiştirebilir.

     İnsan aciz, ilmi kısıtlı. Ama devamlı her şeyi bilme telaşında. Falcı falcı dolaşan insanlardan rahatlıkla görebilirsiniz bu durumu. Şimdi söyleyeceğim duayla ne bilmek istiyorsanız onu rüyanızda göreceğinizden bahsetmek istiyorum ne merak ediyorsanız.

     Mesela bir şeyiniz mi çalındı kim aldı merak ediyorsunuz. Erkek arkadaşım benden bir şey saklıyor mu sakladıģı ne şuraya kimle gitti şu kişi hakkinda aslında ne hissediyor evlenilecek biri mi geçmişinda kimler oldu gibi. Yalnızca erkek arkadaşınız için değil. Dostlarınız komşu akraba ve aileniz için de yapabilir aklınıza gelen her soruyu sorabilirsiniz. 

     Peki nasıl oluyor bu? Haberci melekler vardır siz bu duayı ettiğinizde onlar rüyanızda size ne istiyorsanız onun aslını gösteriyorlar. O ortama gidip sanki yeniden yaşanıyormuşcasına orda olup izliyorsunuz olup biteni. Merak ettiğiniz insanı, o günki konuşmalarını yaptıklarını birebir duyuyorsunuz. Peki nasıl yapılacak?

     "E lâ ya'lemü men halak, ve hüvel latıyfül habiyr."(mülk suresi 14. ayet) ayeti kerimesi yatarken 9 kez okunup görmek istenilen şey için Allah'ım bana şunu göster denilerek uyunur.

     Bu hususta bir kaç uyarım olacak. Gusülsüz lütfen denemeyin. Mümkünse abdestli deneyin ve bunu yapmadan once Ayetel Kürsü nas ve felak okuyun. Hassas bir yapınız varsa içinize bir ürperti gelebilir korkabilirsiniz. Aklınıza gelen her şey için kullanmayın, etkileneceğinizi düşünüyorsanız yapmayın ve korkutulsanız dahi Allah'ın himayesinde olduğunuzu unutmayın, ona teslim olup uyuyun.

1 Yorumlar

  1. sonu ürküttü yazının :)) İlk kez böyle birşey okudum hiç duymadım ama ben de genelde oluyor bu zaten o gün düşündüğüm özlediğim birini rüyamda görüyorum yada rüyamda gördüğüm şeyi ertesi gün yaşıyorum hatta uyanıkken bile birşeyi çok içten söyleyip hissedince birini aramak gibi mesela o an o arıyor.samimi dua ile alakalı sanırım.çok rüya gören biri olaral etkilenmemek elde değil.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski