Bana Bunu Yapmayın!


     Bu yazı yüksek derecede öfke barındırır. Sebebiyse sıkıldığım durum.


     Üniversiteden bir arkadaşla ilişkiler üzerine konuşuyoruz boşver dedim zaten düzgün biri deģildi doģru secememişsin demek ki hepimize olur böyle şeyler dedim diye açtı ağzını yumdu gözünü. 'Sen kendi eskine bak escort dolu bilmiyor musun troya bile baktı o çocuk sen hiç konuşma bence. '


     O kadar ağrıma gitti ki yemin ederim anlatamam. O kadar utanç verici bir olay ki. Ya öyle güzel insanlarla çıkın ki utancınız değil güzel anılarınız olsunlar. İnsanlar sizi kötülerle vurmasın karakteriniz isminiz lekelenemesin.


     Ben bilmiyor muyum şu an eli çükünde dolaşan bir erkek orospusu olduğunu, pislik içinde yüzdüğünü şeytandan beter olduğunu. Zavallı halde hiç bir şeye sahip olamayan hiç bir zaman da olamayacak olan benim isminle yan yana koyulamayacak biri. Ben bu halini bilseydim bırak sevmeyi yanından geçer miydim? Anlamıyor insanlar bana rol yaptı o insan rol. Düzgün biriymiş gibi davrandı, ben onu diğerleri gibi zannetmiştim ahlaklı biri sanmıştım bu yüzden kalbimi açmıştım.


    Insan üzülüyor. Ben 21 sene en iyisi olsun diye bekledim hep. Bir sürü güzel insana olmaz dedim. Sırf evleneceğim adamı bulabilmek için. Iyi olduğunu sandığım birine evet dedim bir tek, o da benim hayattaki en büyük pişmanlığım oldu. Benim tek hatamda ismim karalandı ya ismim. Bu kadar yıl bir duruşum karakterim oldu hep. Bu defa hayatına aldığına bak sen bunla her b.ku yemişsindir oldu. Çünkü karşılarındaki insan öyle biri ki onun düzgün bir ilişki yönetebileceğine inanmıyorlar. Insanlara bu yüzden kızmıyorum. Beni geçmişimle yargılayıp yaraladıkları için kızıyorum. 


     Zamanı geri getirme şansım olsaydı bir tek bunu değiştirirdim çünkü bu çok ağır. Insanların beni bunla vurmaya çalışması çok ağır. Herkesin tiksindiği bir insan olmayı başarmış olması onun problemi benim deģil ki. Kendi kankalarının arkasından karaktersiz dediği birini düşünün Allah'ın dahi sevmediği birini düşünün. Bu insanla anılmak koymaz mı sadece yanlış seçim yaptığın için en yakın arkadaşlarının dahi her seferinde dalga geçer gibi yüzüne vurması vicdansızlık değil mi?


     Ben o insanla güzel şeyler yaşadım sanıyordum ayrıldıktan sonra da nasip deģilmış demeyi bildim. Tüm hatalarına raģmen dirayetli durdum karakterimden ödün vermedim. Yemin ederim görmedim böyle değildi böyleydi de belki göremedim. Ben de isterdim incinmemeyi ama olmadı. Çok pisliklerini duydum neler neler duydum içim ezildi karşimdakilere ezildim rezil olduğumu hissettim biri adına utanmanın ne demek olduğunu gördüm yerin dibine girdim. Yaşadığım her bir güzellik o pisliklerle birlikte yok oldu gitti. Ismi geçince midem bulanır hale geldim. Yemin ederim size o isimde birini bile tvde görünce sinirlerim bozuluyor. Psikolojik olarak çöktüm bir dönem. Insanların böyle yaklaşmasından çöktüm.


     İnsanlar ne hatalar yaparken benim birinin iyi olduğunu düşünmem hata mıydı ki? Gercekten hayatımı mahvetti ondan utanıyorum. Ondan kimseden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum. 


     Ona acıyorum ne bu dünyada ne öbüründe gün yüzü görmeyeceği için acıyorum. Hakkımı helal etmeden ölemeyip kıvranacağı için acıyorum. Nasıl öleceğini bildiğim için acıyorum. 


     Beyniyle bir yere gelemediği geldiği yeri yüksek sandığı hayatta hiç bir şey başaramadığı için acıyorum.


     Sağlam bir kız bulamayacaģı için kendi gibilerin peşinde ömrünü tükettiği için acıyorum. 


     Erkeği adam yapan ahlak süsünden ve ağırlığından uzak olduğu için en yakınları dahi arkasından pis pis konuştuğu hiç seveni olmadığı dostu olmadığı için acıyorum. 


     Ablasının kaşarlıklarının yaşadığım ilde dahi duyulmasına rağmen bana laf atan o her şeyden habersiz annesine acıyorum. 


     Ondan nefret ediyorum yalvarırım beni onunla incitmeye çalışmayın çünkü ben onunla değilim o benimle değil. Şuanki onu tanımıyorum. 


     Benim sevdiğim adam çok başkaydı ben eskide kalmış bir adamı sevdim sanıyorum o ölmüş, beni onla yargılayın bunla deģil çünkü bu adam o adam deģil.


     Hayatımda bir gün çok şahane bir adam olacak. Ahlaklı dürüst ağır. Tam benim gibi bir adam. Ona aşık olup aşık kalacağım ve o benim utandıģım değil anılmaktan gurur duyduğum bir adam olacak. Akademisyenlik de başarım olacak. Çok yakında olacak bunlar. Beklesin insanlar beklesinler. Ve beni o zaman yargılasınlar..

7 Yorumlar

 1. Kaybeden o olmuş. Günaydın :)

  YanıtlayınSil
 2. Dua edelim böyle insanlara. İnşallah Rabbim onlara doğru yolu gösterir.
  Her insan hata yapar. Seni eleştiren arkadaşının daha büyük olayları vardır da belki sana böyle sözler söyleyerek kendini günahsız göstermek istiyordur kim bilir.
  Senlik bir durum yok bence. Her insan hata yapar.
  Sen almışsın dersini zaten.
  Kendini yıpratmamalısın ^^

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Lütfen dua etmeyin. Ben pislik içinde olan insanların ıslah olup sanki bi nane yememiş gibi tövbeyle cennete gitmelerini istemiyorum bilakis pislik içinde yaşasınlar dünya onlara öyle zevkli gelsin ki kapılsınlar. Allah tövbe nasip etmesin.

   Sil
 3. Üzülmene üzüldüm.Başkalarının ne konuştuğu hiç umrunda olmasın.Bazen dost da olsa insan kendi yangınını kendi hisseder sadece.Çok iyi birinden ayrılınca da sen bu çocuğa ne yaptın diyolar anlıycan herkes illa bir şeyler diyo.

  YanıtlayınSil
 4. Ne biçim yazmışım bak sinirden :))

  YanıtlayınSil
 5. Canını hiiiç sıkmana gerek yok asabi kız Tarih Konulu yeni siteme beklerim sizleri İzlemeye alırsanızda sevinirim http://www.tarihbilgileri.net/ iyi günler :D

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski