Enteresan Bir Durum     Bundan epey bir müddet önce bir rüya görmüştüm, şimdi isim vermek istemediğim biri bir troyla nette bir sitede samimiydiler mesajlaşıyorlardı falan. Hatta yattıkları gibi bir şey görmüştüm orayı tam net hatırlayamıyorum. Rüyalarım da nettir kesindir direk anlatır bana. Sabah kalktığımda yakın arkadaşlarım o insanla ilgili aynı dediğim gibi bir şey görmüşler bana da gösterdi üzerine de o insana lakap takarak epey bir müddet dalga geçtiler. Hala bahsetmeleri gerekirse isminin sonuna -oş getiriyorlar.  


     Şimdi uzun zaman sonra artık bilinç altı mı yoksa başka bir sebepten mi bilmiyorum yine rüyamda gördüm. Ya tuhaf olan şu insanın aklı almakta biraz zorlanıyor hani çok erkeğe benziyordu yani. Erkek gibiydi. Yani bu kadar kadın varken, biraz ilginç gelmişti pek beklediğim bir şey değildi aklıma gelecek bir şey değildi. Sonuçta bu tarz durumlar eğilim göstergesidir. Belki olayın farklı bir aslı vardır diyeceğim de sanmıyorum ya o kadar yoldan çıkmış ya da o zaman has erkektir şimdi değişmiştir bilemiyorum. Ama insan biraz ilginç hissediyor beni nasıl sevdi hissettirdi diyor yani nedir acaba bu olayın aslı nasıl düşmüş o yola insan merak ediyor yokluk mu fazla alkol mu düşmüş mü hakkaten yanlış anladığımız bir şey mi var ne bileyim yani. 


     Biri bana olayların tamamen tesadüf olduğunu o insanın normal olduğunu söylesin ya da tam tersiyse artık yani sonuçta benden bir beklentisi olamayacağına göre konuşurum. Yani ne bileyim direk var oluşu geçmiş falan düşer. O şiddete eğilim gibi şeyler de acaba ? Neyse. Yani. Ne diyeceğimi bilemediğim bir konu. Sanırım biri çıkıp bu durumun farklı olduğunu ispatlayana kadar da öyle söylemeye devam edecekler.


     Şaka bir yana durumun böyle olmamasını isterdim biraz utanç verici. Insanlara hani çok büyük bir aşktı şöyleydi böyleydi diye anlattıģın bir olayın kahramanı söz konusu olunca 'hadi ulan...' deyip peşine çok çirkin cümlelerle dalgaya almalarına sebep oluyor. Sen de tuhafsıyorsun sana kalan üç beş tane güzel anı da geçerliliğini yitiriyor yok oluyor gibi. Ama diyecek bir şey de yok yani ne kadar pis bir durumda olduğu zaten aşikar bu da normal olabilir yoldan çıkmak denen şey zaten böyle bir şey değil mi ? Ya ben çok pişmanım valla ve kötü olan bu pişmanlığın hiç geçmiyor olması. Bu kadarı da fazla diyorsun ama hep daha fazlası geliyor. Tuhaf, sinir bozucu.

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. Harbide enteresanmış yani yani 😊
    Ama rüya de geç bence .. Her rüya gerçek olsa ben trilyonerdim..

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)