Header Ads

Oyun Oynayarak Para Kazanma     Epeydir oynamakta olduğum çevremde de pek çok insanın oynadığı, oturduğunuz yerden para kazanmanızı sağlayacak günlük 1 defa siteye girmeniz dışında hiç bir zorluğu olmayan bir oyundan bahsedeceğim size; altın yumurtlayan tavuklar.


    Defalarca ödeme almış arkadaşlarım olduğundan öncelikle ödeme konusunda bir sıkıntısı olmadığını söylemeliyim. Ben de aldım çok büyük miktarlar olmasa da. Oyundan 5 6 ay sonra 1000 liraya yakın gelir elde edebilirsiniz, her ay da katlanarak artıyor. Tabi doğru taktiklerle oynarsanız. 


     Oyunun mantığı şu; çiftliğiniz var, tavuk seçenekleriniz mevcut, altın miktarınıza göre tavuk satın alıyorsunuz. Tavukların ürettikleri yumurtaları sattığınızda hem yeni tavuklar almak için altın, hem de elmas adı verilen gerçek para kazanıyorsunuz. Parayı papara hesabınıza yatırıyorlar. Ödeme talimatı verilen gün içinde para hesabınıza yatıyor. 


     Ben bu oyuna erkek kardeşimin isteğiyle başladım. Bazen her gün giriyorken bazen yoğunluktan günlerce giremiyorum yine de kaybım olmuyor aksine altınlar kendi kendine birikiyorlar. Bir tanıdığım 1200 lira çekti bu oyundan eğer uğraşır ve sabrederseniz sizin için de bu rakamlar hiç zor değil. 


      Oyunda parayla satın alabileceğiniz altın seçenekleri mevcut yani daha hızlı kazanayım çok beklemeyeyim derseniz yatırım yapabilirsiniz. Ben garantici bir insan olduğumdan küçük bir miktar yatırmıştım yine de mislini geri aldım. Ödeme puanı yok şart şurt tok son derece rahat. Sitenin en sevdiğim yanı her sorununuzla ya da aklınıza takılanla hemen ilgilenilmesi. Bilgi alma kısmı var oraya gönderdiğim her mesaj 10 dakika içinde cevap aldı şimdiye dek.


    Referans getirmek zorunda da değilsiniz. Referans üretimi üzerinden kazanma diye olaylar da yok bu sayede kimsenin üzerinden para kazanmıyorsunuz ya da kimse sizin üzerinizden kazanmıyor. Bana göre bu doğru değil çünkü. Sadece siteye sizin referansınızla bir kişi üye olduysa 240 altın veriyorlar hediye olarak. Üye olan bir şey kaybetmiyor yani.

Üye olabilmeniz için link:  tık tık     Yukarıdaki kutucukları görüyorsunuz. Ana sayfada oyuna kayıt tarihiniz, kullanıcı adınız, ıdniz ve mail adresiniz gibi bilgileri görürsünüz. Hakkımda kısmında oyuna dair bilgiler, Haberlerde oyun gelişmeleri, Ödemelerde kimin ne kadar para çektiğini, Kurallarda oyun kurallarını, Forumdaysa oyun oynayanların yorumlarını ve taleplerini görebileceğiniz forum sayfasını görürsünüz.


     Tavuklar yukarıdaki gibi altın miktarınıza göre satın alıyorsunuz. Çarpı 3 (üç katı üretim) etkinliği Ağustos sonuna dek olduğundan şu an yeni başlayanlar için en karlı tavuk beyaz tavuk. Yatırım yapacaksanız alacalıyı tavsiye ederim. Zaten 3 karlı tavuk var beyaz - alacalı - sarı. Diğerlerini almanızı tavsiye etmem. 

     Depo kısmında ne kadar tavuğunuz olduğunu görebilirsiniz. Bir de bonus seçeneği var. Her gün ve her saat bonus altın alabiliyorsunuz. 10.000 altın 1 lira ediyor büyük bir rakam gibi gözüktüğüne bakmayın, doğru taktiklerle oynandığına çabuk birikiyor. Umarım keyifle oynarsınız kolay gelsin :)


10 yorum:

 1. İlk defa rastladım böyle bir oyuna. :)

  YanıtlayınSil
 2. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. onların kazancı hem yatırımlar hem de reklamla. Reklam sayesinde zaten oynayanların 10 katı kazanıyorlar :)

   Sil
 3. İlginç bir oyunmuş doğrusu :) Keşke oynamaya vaktim olsa :)

  takipteyim. beklerim.

  www.birsenle.com

  YanıtlayınSil
 4. İlk kez duydum bende... ilginçmiş... teşekkürler bilgi için... sevgiler...

  YanıtlayınSil
 5. Bende ilk kez duydum. Ne kadar güvenilir ki insan emin olamıyor :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. kendim çekmesem ve arkadaşlarım çekmese ben de ön yargılı yaklaşırdım ama güveniyorum ben artık :)

   Sil
 6. Enteresan para çekmek ne kadar süre alıyor mesela ?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. yatırım yaparsanız 1 ayda iyi bir miktar çekersiniz yapmazsanız 2 3 ayı bulur.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.