Nefret Ediyorum


     Kadınlarla arkadaş olamıyorum. Evet doğru okudunuz, bir kadın olarak kadınları anlayamıyor arkadaş olsam da dost olamıyorum. Çevremde arkadaşım dediğim yüzlerce kadın var ama dost bir iki taneyi geçmez. Çünkü çoğunun bencilliğine ve düşüncesizliğine katlanamıyorum. 

     İlkokuldan beri erkek arkadaşlarımın yanında kendimi hep mutlu hissettim. Çünkü onların beni kıskanma ya da mutsuz etme amaçları hiç olmadı. Notlarıma benden önce bakmadılar, iyi şeylere sahip olduğumda benim adıma mutlu oldular, ne zaman ihtiyacım olsa yanımda oldular, gidilecek hiç bir yerde sorun çıkarmadılar, ay şura şöyledir bu böyledir gibi abuk sabuk bahaneleri olmadı, her ortama en iyi şekilde uyum sağladılar, kendilerini ihmal ettiğim gerekçesiyle tavır yapmadılar. (en tiksindiğim şeydir sevgili gibi trip atan kız yanımda barınsa bi tane tükürürüm suratına)

     Kadınlar arkadaş olmanın binbir zorluğu var. En temeli kıskançlık. Daima en iyi olmalı hepsi birinin kendilerinden daha çok sevilmesi, daha iyi bir maddiyata sahip olması, evi arabası kıyafetleri notları sevgilisi her şey onlar için kıskanma sebebi olabilir. 

     İkincisi acayip tripliler herkese trip atıyorlar. 2 gün arama sorma msj atma hemen beni ihmal ettinler falan. Bu tiplere ben senin kocan mıyım salak mısın sen deyip direk kesiyorum irtibatımı. Herkesin bir hayat düzeni var, bir dolu işimiz gücümüz okulumuz var sizle mi uğraşacağız?

     Üçüncüsü beni en çileden çıkaran her şeye sahip olsalar da senin eşyanı kullanma hastalığı. Nefret ediyorum nefret nasıl tiksinmiyorsunuz birbirinizin eşyalarını kullanırken? Üniversitede bi oda arkadaşım vardı sakladığım kazağımı giymişti ya bir gün o kadar yüzsüz tipler tanıdım. Yeni ne alsam sarardı, bir gün gelip atkını izinsiz aldım hep sümük oldu kusura bakma demişti. Her şeyimi her kullanana vere vere bende bir şey kalmadı vallahi bıktım ya. Bir de açık sözlü insanım direk söylerim kullanmayın hoşlanmıyorum diye. Arkamı döndüğümde rujumu süren biliyorum ya 10 defa söylememişim gibi. Hele var ya kozmetiği nasıl kullandığınızı aklım almıyor, ruj ya ruj, ananızın babanızın içtiği bardaktan su içmezsini arkadaşınızın dişine sürdüğü ruju bedava diye alıp sürüyorsunuz. Bir de senden kat be kat şişman olanların eşyalarını genişletmesi vardır. Kaç tane atkı bere ayakkabı kaybettim sayamam. 

     Dördüncüsü daima onlara her şeyi anlatmanızı beklerler. Benim gbi özel hayatını kendi içinde yaşayanlar için oldukça ürkütücü bir özellik. Ben biriyle ciddiyete bindirmediğim ilişkimi kimseye anlatma taraftarı değilimdir. Aaaa ama olur mu kızlar birbirine her şeyi anlatmalı. Biriyle görsünler hemen niye bana anlatmadınlar, bir yere gidiyorsun kimle nereye gidiyorsunlar. Ailem bile beni boğmadı hiç böyle. Hiç bir şey anlatmak istemiyorum kızlar yeter artık rahat bırakın bizi.

     Beşincisi ve en kusmuğuna geliyorum özel hayat saygısılıkları. Telefonuma ve bilgisayarıma dokunulmasından nefret ederim. Telefon benim özelimdir. Bir kızın yakın olduğunu iddia ederek telefonumu karıştırması beni çileden çıkarır. Telefonda bir şey olduğu için değil hayatıma müdahale beni tiksindirir. Hele aniden telefonu çekip elinden alan tipler var. O anda ölse kalkar giderim mekandan o kadar nefret ediyorum. Titiz ve özgür ruhlu biriyseniz kadınlarla arkadaş olamıyorsunuz inanın imkansız.

     Hep çok erkek arkadaşım var diye kızlar arkamdan erkek seviyor kuyruk sallıyor bilmem ne diye çirkin laflar etmişlerdir. Yaşlılar da yargılar genelde beni. Umrumda değil defalarca denedim tahammül edemiyorum kadınların arkadaşlık kisvesi altında birbirlerinin hayatlarına burunlarını sokmalarına. Kusura bakmayın beni yargılamaya devam edin ben aynı yolumda devam ediyor olacağım. Siz birbirinizi delirtin, ben huzuru bulmuş durumdayım. 

Yorum Gönderme

3 Yorumlar

  1. Kesinlikle hem fikirim. Kadinlar cok tripli, kırlgan, fesat, ortaligi karistiran kisiler. İnsan gibi anlasamiyoruz ya. Bazen keske erkek olsaydim diyorum. Onlar yolda gördgyle kanka oluyo bizim kari milleti arkandan kuyunu kaziyo.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Birilerinin benimle aynı fikirde olduğunu görmek güzel :)

      Sil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)