Erkek Terörü

     

     Dün Esenboğa Havaalanında içeri alınmayı beklediğimiz sırada adamın biri herkesin önüne geçmek isteyince kadın güvenlik görevlisi tarafından uyarıldı. Uyarılmayı kendisine yediremeyen adam daha da pişkinleşerek güvenlikçiye çirkin sözler söyledi. Orada insanlar ve erkek güvenlikler olmasa kadını dövecek. Tipine baksanız modern sanarsınız, uçakla seyahat ediyorum param var havasında adam. Paranın adam etmediğini en kati örneği bu tipler. İnanılmaz rahatsız oldum. Maalesef erkek terörü er yerde. Buna erkek terörü diyorum çünkü sözlü şiddet de bir şiddet türü. Gittiğim çoğu mekanda bu olaylara rastlıyorum ve bu durumdan çok sıkıldım. Keşke birileri ağzını gözünü dağıtsa bu hanzoların anca öyle anlarlar.

4 Yorumlar

 1. Gerçekten öyle şiddetin her türlüsü ne karşıyım ama böyle hanzolari gerçekten kafa göz kırmak gerek inşallah bir gün yerde çok pis dayak yerler 👊👊 dilerim artık bu tür olaylar yaşanmaz ümit ediyorum sevgiler canım benim

  YanıtlaSil
 2. Bu anlattığınız bana şu sözü hatırlattı: Ne insanlar gördüm, üzerinde pantolon yok. Ne pantolonlar gördüm içinde insan yok.

  YanıtlaSil
 3. Bazı insanların gerçek ruhu resimdeki gibi. Ortam buldu mu çıkıyor gün yüzüne.

  YanıtlaSil
 4. Her yerde var bunlardan malesef

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski