İlişkiler Üzerine : Bir Kadın Nasıl Kaybedilir

Bir kadın nasıl kaybedilir ? Bu konuda uzman olan pek çok erkek var ama ben yine de bu konuda yazmak istedim çünkü erkekler arkadaşlarının anlamsız tavsiyelerine uyarak olacak işleri genelde yokuşa sürüyorlar. İsterseniz bunları ayrılmaya çalışıp bir türlü ayrılamayan sevgilinize uygulayıp kurtulun isterseniz de bunlardan uzak durup doğru yolda ilerleyin.

1) Issız Adam Tripleri

Ayy kadınların en nefret ettiği erkek tipi ıssız mıssız adam. İlişkiye başlamamak için hep bir bahaneniz olsun : bağlanamıyorum, uzun süreli bir ilişkiden çıktım nefes almam gerek, yapımda sıkboğaz edilmek yok, özgür bir bireyim, her gün biriyleyim zaten gibi cümleler kurun. Karşınızdaki olsa da olmasa da olur şeklinde davranın. Daima kenarda köşede her an elde edebileceğiniz kolay lokma birilerini tutun.

Dipnot : Aşka tepki olarak doğmuş tipler bunlar direk uzak durmakta fayda var. Bir de kendilerini aklamak için kadınlar serseri sever falan gibi mitler uydurmuşlar vallahi yalan.


2) Eski Sevgiliden Bahsetme

Eski sevgilinizden neden ayrıldığınızdan tutun en sevdiği filmlere kadar detaylıca bahsedin bahsedin ki onu unutamayıp kendinize bir yara bandı aradığınızı anlasın. Hatta bunu ilk buluşmada yapın. Sürekli kafanızda eski sevgilinizle flörtünüzü karşılaştırın, flörtünüz hep eksik çıksın. Yani hayalet bir ruhla yaşayın ve o ruhu ikinizin arasında kara bir kedi gibi sokuverin.

3) Kroyum ama Para bende 

Daha ilk konuşmalarda evinizin arsanızın arabanızın fiyatından ve mal varlıklarınızdan bahsedin. Mümkün olduğunca yanında para konuşun ve hesap yapın.

Dipnot : Normal kadınlar para ve mülk seven erkeklerden hoşlanmaz. Ama karşınızdaki para avcısı escorttan bozma bir kadınsa evet paranızı yemek için yaklaşacaktır. Artık o da sizin midenize kalmış.

4) Dünyayı Ben Yarattım

Ulaşılmaz ve mükemmel bir erkek olduğunuzu her fırsatta dillendirin. Hizmet sektöründeki insanlara özellikle gittiğiniz mekanlardaki garson, vale, aşçı gibi sizin refahınız için çalışan insanlara kaba davranın. Devamlı emir kipiyle konuşun.

5) Olmadığı Biri gibi Davranma

Kadın nasıl biri istiyorsa tam zıt karakterde olsan bile onun istediği insan profiliymişsin gibi davran. O zaman kendine aşık edersin. Aşık ettikten sonra gerçek yüzünü gösterirsen daha büyük hayal kırıklığına uğrayıp nefret edecektir.


6) Daima haklıyım

 Haklı da olsanız haksız da olsanız sizden özür dilenmesini bekleyin. Empati kurmayın, özür dilemeyin, hatalı olduğunuzu asla düşünmeyin ve kabullenmeyin, adım atmayın bırakın gelsin.

7) Kısıtlama

Giyim kuşamından tutun erkek arkadaşlarına kadar ona sınırlarını sizin belirlediğiniz bir daire çizin. Siz onu seviyorsunuz erkeksiniz elbette kıskanacak ve kısıtlayacaksınız. Beğenmediğiniz kıyafetle evden çıkmasına, samimi erkek arkadaşlarıyla görüşmesine izin vermeyin.


8) Tartış 

Karşınızdaki bir kadın neticede her konuda ondan iyi biliyor olmalısınız. O yüzden ne iddia ederse hayır öyle değil diyerek kendi düşüncenizi bastırın. Kadınlar dinlemeyi bilmeyen, bilmediği konularda konuşan ve üstünlük kurmaya çalışan erkeklere bayılır (!)

9) Laçka İlişkiler

Başka kadınlarla çok samimi olun. Hepsine canım bebeğim vari sözler sarfedin hepsine sarılın öpün kadınlarla ten temasından geri durmayın. Çok samimi kadın arkadaşlarınızı kastetmiyorum samimi olup olmadığınız tüm kadınları kastediyorum. Tabiri caizse güzel kadın gördü mü içine düşün. Sosyal medyada bile erkek arkadaşlarınızı değil tanıştığınız her kadını takip edin. Kadınlardan oluşan bir dünya kurun kendinize. Çoğuyla flörtleşin ve bunu gizlemeye çalışmayın. Kafasında abaza mı bu adam soruları dönsün dursun.


10) Sır Küpü Kapalılığı

Ağzından cımbızla laf alınan tipler olur ya onlardan olun. Hiçbir şey anlatmayın kendi anlasın hatalarını, sorunlarınızı kahin olup çözsün. Hatta çözmesin sorunlar konuşulmadan büyüdükçe büyür zaten bırakın büyüsün, kısa sürede kopar zaten.

11) İnat Hareketler

Neyi sevmiyorsa onu yapın. O bir erkekle mi konuştu hemen 5 kızla konuşmalısınız. O sizi kıskandırmak için bir şey mi yaptı hemen daha büyüğünü yapmalısınız. Daima daha büyüğünü yapıp çileden çıkarın.

12) Dengesiz Olun

Bir gün iyi davranırken bir gün kötü davranın, bir gün akşama dek yazarken bir gün hiç yazmayın. Onun da dengesini bozun.

13) Maddesel Şeylere Aşırı Tutkunluk

Bilgisayar oyunları, futbol, arabanız, dergi ya da kitaplarınız her neyse maddenin önemi yok. Bunlara gereğinden fazla anlam yükleyip bunu dile getirin. Mesela gün boyu bilgisayar oyunları oynayın, sürekli futbol muhabbeti çevirin ki holigan olduğunuzu düşünsün ya da arabanız çizilse akşama dek bunu sorun edin, sürekli elinizde bir bezle temizleyin, eşyalarınıza dokundurtmayın, hepsiyle duygusal bir bağ kurun.

14) Skor Peşinde Koşun

Aşk sevgi ilişki falan bunlar tamam da nihai amacınız sex olsun. Kadın dediğin zaten bunun için var edebiyatı yapın. Kimle olduğunuzun bir önemi olmasın sadece biriyle oluverin işte. Kadınlar kirli bedenler peşinde koşan erkeklere bayılır (!)


15) Yanlış Taktikler : İlgilen - geri çekil ve kıskandır taktikleri

Erkekler arasında şöyle bir olay yaygın. Önce kadınla ilgilen ardından kendini geri çek ve peşinden koşmasını bekle. Evet şahane bir taktik. Kim tarafından ne zaman çıkarıldığı belli olmayan bu yüksek IQ gerektiren taktiksel zımbırtıyı mutlaka yapın. Yapın ki siz peşimden koşsun diye beklediğiniz zaman diliminde onu ilgilenenler kapsın.

Kıskandırma taktiği de muhtemelen 14.yy sonlarında ortaya çıkmış olmalı. Bir kadını -özellikle de kıskanç bir kadınsa- mutlaka kıskandırın. Çünkü kıskanan kadın güveni kırılmış kadındır. Öyle kıymetimi anlar diye düşünmez, bu adam benim duygularımı önemsemiyor ve kasten incitmek istiyor şeklinde yorumlar. Bu birini kaybetmenin en kesin yolu. 8 Yorumlar

 1. bunlara bir de sürekli küfürlü konuşmayı eklemek istiyorum..

  YanıtlaSil
 2. En iyisi hepsine güle güle demek azıcık aşım ağrısız başım ohhh

  YanıtlaSil
 3. Bunlar sanırım kadınları kaybetme yöntemleri, bu yöntemlerin tam tersini yapan erkekler de kadınları kazanma şansına sahip olabilirler mi? yoksa daha kapsamlı bir çalışma mı gerekir.?:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet aynen öyle çok fazla çalışmaya gerek yok bunları yapmasınlar yeter :)

   Sil
 4. Bu arada Meydan okuma yazı dizimi okumak üzere sizi blogumda ağırlamaktan şeref duyacağım. Ahsen

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski