Royal Dedikodu : Meghan Hamile değil mi?

Hatırlarsınız Meghan tüm tabulara rağmen Prens Harry ile evlenerek İngiltere kraliyet ailesinin gelini olmuştu. Onu son zamanlarda gündemden düşürmeyen ise hamileliğiyle ilgili bir takım komplo teorilerinin yaygınlaşmış olması. 


İngiltere'deki bir grup insana göre Meghan hamile değil. Bu teorilerine kanıt olarak bileklerinin ellerinin ve yüzünün hiç şişmemiş olması, çok ince topuk giyiyor olması, eğilip kalkarken zorlanmaması, karnının bir büyük bir küçük görünmesi, sürekli elini karnına götürmesi gibi sebepler gösteriliyor. Bu gruba göre bebek taşıyıcı annede ve Meghan karnına sahte karın takarak hamileymiş gibi davranıyor. Böylece vücudunu bozmadan çocuk sahibi olabilecekmiş.


Kadınların bir kısmı hamilelik süreçleri boyunca kendilerinde de ödem olmadığını ve kilo almadıklarını ifade ediyor. Jinekologlar ise akşama doğru karın kasları yorgun düştüğünden sabahları küçük gözüken karnın akşamları büyük görünmesinin normal bir durum olduğunu ifade ediyor. Elini devamlı karnına götürmesi ise koruma içgüdüsüymüş ve pek çok hamilenin farkında olmadan yaptığı refleksif bir hareketmiş. Siz ne dersiniz Meghan sahiden hamile mi yoksa tüm komplo teorilerinin doğru olma ihtimali olabilir mi?

20 Yorumlar

 1. Konuyla çok alakasız olacak ama sitemde tek soruluk bir anket paylaştım ana sayfada sağ tarafta hemen. Fikirlerinize önem veriyorum lütfen cevaplar mısınız? Siteme profil resmime tıklayıp ulaşabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim ^_^

  YanıtlaSil
 2. bence mümkün değil hele kraliyet ailesi için taşıyıcı anne çok düşük bir olasılık da olsa bebeğin tahta geçme olasılığı da var yani o elinin sürekli karnında olması bir tür ön plana çıkma arzusu diye düşünüyorum ben..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kraliyete gelin gidiyorsun çocuk taşımaktan mı erineceksin bence de asılsız

   Sil
 3. Bence kesin hamiledir..Ben de elimi hep karnıma götürürdüm oğluma hamileyken😊

  YanıtlaSil
 4. heeey gördüm yaa seni iki gün önce döndün bloguna yazdın bugün de blog geziyoon yanii. e annat bi yazındaaa nerdeydin ki altı aydır yaniiii :) neden kaybolduuun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Derslere uğraşıyordum biter bitmez döndüm :))

   Sil
 5. Royal dedikodulara girmeyeceğim, ben sizi zaten takipdeyim. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere, sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Artık nasıl dedikodu çıkaracaklarını şaşırdılar. Çok eskiden beri sevdiğim bir Artisti.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Royal gelini de olsan gelinsen dedikodudan nasipleniyorsun demek ki :)

   Sil
 7. Yanıtlar
  1. Bizim yaptığımız da birazcık dedikodu sayılır kıyısından köşesinden ama yok yok bizimki dedikoduyu aktarmak :)

   Sil
 8. Bloga geri dönmeniz güzel olmuş, devam edersiniz inşaallah ... Selam ve Dua ile...

  YanıtlaSil
 9. Sabah serviste bunların çocuğu nasıl olur dite konuştuk bizde bi turuncu saçlı ile bir zenci

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Turuncu saç çekinik koyu ten baskın gendi sanırım muhtemelen Meghan'a benzeyecek :)

   Sil
 10. Her şeyi geçtim o upuzun sivri topuklar üzerinde hamile hamile nasıl durduğunu anlamıyorum ben kalın topuk bile giyemezdim.

  YanıtlaSil
 11. Hamile gibi duruyor aslında:))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski