Yabancı Dizilerden Gönlümüzü Fetheden Erkek Karakterler

     Bu liste bir zamanlar gönlümüzü fetheden, benzerlerini aramamıza neden olan dizi karakterleri. Eminim listede en az bir tane gönlünüzün prensini bulacaksınız. 

     How I met Your Mother - Marshall Ericson ve Ted Mosby

     Marshall, Lily'sinden başka kimseyi gözü görmeyen muhteşem bir baba. Bir bölümde aklına Lily'den başka bir kadın getirilmeye çalışıldığında susturmaya çalışıp başka bir kadın düşlediğinde sevdiceğini aldatmış olabileceğini söylüyordu. Geçmişinde, şimdisinde, geleceğinde tek kadın olan, başka bir seçeneği aklından bile geçirmeye tahammülü olmayan minnoş bir karakter. Ted ise sevdi mi ömürlük seven, hayatı boyunca doğru kadını arayan bir adam. Ted'den nasıl naif sevilir onu öğrendik. Sevgilisi hastayken bile öpebilen, en yakın arkadaşıyla evlenip ayrıldıktan sonra bile hala sevebileceğine inanan bir karakter. O pislik, bencil, sevgi nedir bilmeyen Robin seni hiç hak etmedi güzel adam. 


     The O.C - Sandy Cohen

     Eşi Kirsten'e deliler gibi aşık Sandy. Yakışıklı, dürüst, zengin, kariyer sahibi, olgun bir eş. Türk kadınının hayalindeki erkek. Sürekli bilge sözler söylemesi ve bunu sıkıcı olmadan yapması onu izleyiciye sevdiren en önemli özelliğiydi. 


     The Blood - Ahn Jae-Hyeon

     Ahn Jae-Hyeon, havalı ama oldukça soğuk bir doktor. Kadınların aklını alacak gizemli bir yanı var adamın. Zamanla sevdiceğinin sabahlara dek başında bekleyen bir karaktere dönüşüyor. 
    Listede The Bing bang Teory'nin hiçbir karakteri yok çünkü Sheldoon Cooper ukalanın teki, sevgilisiyle neden sevgili olduğuna dair bir fikrimiz yok, Leonard Penny ile sadece güzel olduğu için birlikteydi, Raj ile Howard'ı söylemeye bile gerek yok. Sizin mükemmel karakteriniz kimdi?


Yorum Gönderme

8 Yorumlar

 1. Çok renkli ve çok yönlü çalışmalarınız var. Aslında bol vakit olduğunda uzun uzun yazılarınıza göz atmak istiyorum ancak maalesef pek zamanım olmuyor yazımbari. İyi çalışmalar dilerim.

  YanıtlayınSil
 2. Ben niye girdim ya hu bu yazıya? Gönlümüzün prensesleri ile ilgili bir yazınız var mıydı acaba? :)

  YanıtlayınSil
 3. Hımm hiçbirini tanımıyom ama koreli aktör tanıdık geldi sanki..😊

  YanıtlayınSil
 4. Hiçbirini de bilmiyormuşum.:) How i met your mother i izlemeyen bir ben kaldım galiba :D

  YanıtlayınSil
 5. Bir tek HIMYM'ı izledim aralarından :).

  YanıtlayınSil
 6. Ted Mosby benim de sevdiğim karakterdi :) Fi tarihinin Küçük Ev dizisindeki baba o yıllar için inanılmaz bir karakterdi. :D

  YanıtlayınSil
 7. sıcacık karakterleri bize hatırlatan sıcacık bir yazı olmuş, elinize sağlık..

  YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)