Datei Kabusa Dönüştürmek

Senin Nerennn Benziyor Bu Resimdekine?Özellikle instagram tanışmalarının genel konusudur, resimdekinden güzel, çirkin gözükme muhabbeti. Bununla karşılaşmamak için SHOP YAPMAYIN. Shop yapmak kendini kandırmaktır, insanları kandırmaktan başka bir şey değildir. Kimse sizi kara kaşınız gözünüz, ince beliniz için sevmesin, karakteriniz için sevsin. Eğer tip sizin için o kadar önemliyse ve karşınızdaki beklenenin altındaysa yüzüne söyleyip üzmeyin anlaşamadık der tekrar görüşmezsiniz. 

Trafik Vardı Cınım Bir insanla ilk görüşmenizde çizdiğiniz intibah tüm gidişatı etkiler. Zamanında buluşma yerinde olmazsanız 1-0 geride başlarsınız, muhtemelen karşınızdaki bir daha görüşmek istemez. 

Kaptan Mağara Adamı ve Martı KaşÖzensiz kirli saç-sakal, ütüsüz pantolon, uzamış kaşla buluşmaya gidilmez. Karşındakine özen kendine özendir. 

Kadınlarla/Erkeklerde Daha İyİ AnlaşırımKarşı cinsle daha iyi iletişim kuruyor olabilirsiniz ama bunu ilk buluşmada söylemek yer yapmak gibi olur. Yani bak baştan söylüyorum ileride karşı cinsle buluşmalarıma karışma demek. Baştan göz dağı vermeye lüzum yok, güven oluştuktan sonra bunu söylemenize gerek bile kalmayacaktır. 


Çok Çalışıyorum


İşinizden detaysız bahsedin. Çok yoğunum demek ona vakit ayıramayacağınız düşüncesini doğurur. 


Telefon Bağımlısıyım


Masada sürekli mesajlaşmak, telefonla konuşmak, sosyal medyada dolaşmak saygısızlıktır. Sıkıldıysanız bir daha görüşmeyin, telefon kaçmıyor, evde de oynarsınız.


Biraz Ağzım Bozuktur


Kadınlar küfürden hoşlanmaz, en küfürbaz kadın bile bir erkeğin kendisinin yanında kibar olmasını bekler, özellikle kadın bedeninin aşağılandığı küfürleri duymak kadını sizden soğutur. 


Yasaklı Konulara Daldım


Siyaset, futbol, önceki ilişkiler ilk buluşmada konuşulmaz. Geçmişindekilerle ne yaşadığın sorulmaz. Çünkü kimsenin geçmişi sizi alakadar etmez.9 Yorumlar

 1. ha haaa güldüm valla haklısıın :)

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle öyle. Tanışmalarda, buluşmalarda ve karşılaşmalarda hâl ve hareketlerinizi kontrolünüz altında tutmalısınız yani karşınızdaki kişide bıraktığınız izlenimlere dikkat etmelisiniz, bu her zaman önemlidir. Emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. bu yazına ben de bayaa güldüm:)
  başlıklar ayrıca eğlenceli olmuş ama toplumun kanayan yarasına değinmişsin bravo:D

  YanıtlaSil
 4. Hangi ülke olduğunu hatırlamıyorum, damat düğün sabahında yanında yatan gelini görünce soluğu boşanmak için mahkeme salonunda almıştı bu yanımda uyanan kadın benim evlendiğim kişi değil diye.Ablanın makjaj olayını bi hayli abarttığından dem vuruluyordu haber içeriğinde:) Ondan sebep neysen öyle görünmek en sağlam yol :)

  YanıtlaSil
 5. Sevdim bu yazıyı. Hem kısa hem bilgilendirici

  YanıtlaSil
 6. Benim en sinirlendiğim eski sevgili konularının açılması. Yeni tanışmışız ne gerek var? Bu bahse girince başlamadan bitiyor işte.

  YanıtlaSil
 7. First date başlı başına kabus zaten bir de erkeklerin bunu zorlaştırması çok kötü.

  YanıtlaSil
 8. Siyaset ilişkinin hiçbir aşamasında konuşulmamalı. Sevginin görüşle inançla alakası yok ki. Niye benim gibi düşünmek zorunda olsun?

  YanıtlaSil
 9. Tüm datelerim güzel başlıyor ama sonu gelmiyor bir de onla ilgili bir şeyler yazsanız

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski