Doğum Haritanız ile Kendinizi Tanıyın

Doğum haritası doğduğunuz gün ve saatte gökyüzünün mevcut durumunun sizin üzerinizdeki etkisini görmenizi sağlayan bir yol göstericidir. Kesinlikle FAL DEĞİLDİR ve size GELECEĞİ GÖSTERMEZ. Bu şekilde fal bakanlara itibar etmeyin, geleceğiniz hiç kimse bilemez. Yalnızca bazı olaylara yatkın olduğunuz zaman dilimlerini ifade edebilir. 


Hangi bilgileri verir?

- İyi ve kötü kişilik özelliklerimizi

- Bedenimizin hangi hastalıklara yatkın olduğunu, nasıl beslenmemiz gerektiğini

- Törpülememiz gereken huylarımızı

- Dostluk ve arkadaşlıkta nasıl bir rota belirlediğimizi

- Bize uygun meslek gruplarını

- Aşka, evliliğe yakın olduğumuz zaman dilimlerini


Hangi bilgileri vermez?

- X kişiye evelenecek miyim?

- Ne zaman evleneceğim? (Sadece evlenmeye hazır hissettiğiniz zaman dilimlerini verir)

- Ne zaman öleceğim?

- Zengin olacak mıyım? 


Doğum Haritası nasıl çıkarılır?

İsminiz, gün/ay/yıl şeklinde doğum tarihiniz, doğum yeriniz ve doğum saatinizi girmeniz yeterlidir. Doğum saatinizin detayını bilmiyorsanız örneğin 11 ile 11 buçuk arasında doğduysanız hangisine daha yakınsa onu, hiç bilmiyorsanız 12 yazmalısınız. 

Bu linke tıklayarak doğum haritanızı çıkarabileceğiniz siteye girin : TIKTIK

Bilgilerinizi girdikten sonra karşınıza bir holoskop bir de onun gezegen, ev, burç yorumlarınızı göreceksiniz. İlk olarak yükselen burcunuza odaklanın, yükselen burcunuz sizin detaylı kişilik özelliklerinizi öğrenmenizi sağlayacak. Daha sonra teker teker evlerinizin bulunduğu gezegen ve burçların özelliklerini okuyun. 


Örneğin Güneş'in koç burcunda olması (Güneş esas burcunuzu gösterir) cesur ve etkileyici bir kişilik olmanızın yanında sabırsız olduğunuzu söyler. Sabırsız tutumunuzu bir kenara bırakmadığınız sürece hayatı kendinize zorlaştırırsınız. 


7.Ev ve Evleneceğiniz Zaman Dilimi Meselesi

7.eviniz kader çarkınızda evliliğe en yakın zaman dilimlerini gösterir. Mesela 2009'da büyük bir aşk yaşamıştınız, doğru insanı buldunuz sanmıştınız ya da resmi bir yola girmiştiniz ama olmamıştı, işte bunu doğum haritanızda 7.evinizde geçmiş şeklinde görmeniz mümkün. Mesela şu denilebilir Jüpiter'in konumuna bakılarak 2010'da, 2022'de evlenebilme ihtimalinizin çok yüksek olduğu söylenebilir. Bu şu demektir 2010'da evlenmediniz vazgeçtiniz, büyük olasılıkla bu devrin daim etmesi 2022'de gerçekleşecek. (Bunlar yalnızca örnektir, herkesin kendi doğum haritasına göre yorumlanmalıdır.)


NOT

Doğum haritanıza bakarak evlenemeyeceksin, işe giremeyeceksin, geç evleneceksin, başarılı olamayacaksın, kısmetsizsin vs diyerek bu işi insanları demoralize etmek için kullanan falcılara itibar etmeyin. Unutmayın ki hayat insanların seçimiyle yön alır. 


NOT 2

X burcundan insanla olmam çünkü şöyle, Y burcundan insanla olurum çünkü böyle şeklindeki kesin yargılardan da uzak durun. Bir insanın karakterinin oluşmasında yetiştirilişi, gen yapısı, çevresi, öğretmeni, arkadaşları, okudukları, maruz kaldığı negatif ya da pozitif etkenler bir numaralı etkenlerdir. Doğum tarihi bunlardan çok sonra gelir. 


3 Yorumlar

  1. Haritama bakıyorum şimdi :)

    YanıtlayınSil
  2. Keşke biri benimkini yorumlasa yapamadım.

    YanıtlayınSil
  3. Doğum haritamı önceden çıkartmıştım.Bir astrolog arkadaşım da var.Yol gösterici oluyor.Teşekkürler :)

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski